مسابقه کتابخوانی مثل ما مثل ماه با 200 میلیون جایزه آغاز شد

محمد عربی
مدت مطالعه ۵ دقیقه
دسته بندی: اخبار
مسابقه کتابخوانی مثل ما مثل ماه با 200 میلیون جایزه آغاز شد مسابقه کتابخوانی مثل ما مثل ماه با 200 میلیون جایزه آغاز شد

مرکز رسانه‌ای شیرازه با همکاری نشر جمال، مسابقه کتابخوانی مجموعه کتاب مثل ما مثل ماه را برگزار می‌کند. این مجموعه شامل پنج جلد است که هر کدام داستان یکی از پیامبران اولوالعزم را با نثری روان و جذاب برای نوجوانان روایت می‌کند.

معرفی مجموعه مثل ما مثل ماه

در میان 124هزار پیامبری که خداوند مبعوث کرد پنج پیامبر به عنوان انبیاء اولوالعزم الهی شناخته می‌شوند که مقام و منزلتی بیش از دیگران دارند. خداوند برگزیدگان خود را از جنس همان مردمی قرار داد تا که بنا بود هدایت شوند. اگر خداوند به جای انسان فرشته یا جنی را به عنوان رسول خود انتخاب می‌نمود هدایت یا از روی ترس بود و یا اینکه برای سرپیچی از فرمان الهی بهانه‌ای داشتند. اما رسولان الهی خود در خط مقدم عمل به فرامین الهی بودند و با زندگی و کردار خود نشان می‌دادند که طی کردن طریق خداوند ممکن است و انسانی که در همین دنیا زندگی می‌کند، می‌خورد و می‌خوابد می‌تواند با بندگی خدا به بالاترین درجات برسد. مسلم ناصری که یکی از پرکارترین و باسابقه‌ترین نویسندگان ادبیات دینی برای کودکان است تلاش کرده در قالب پنج قصه کوتاه و شیرین زندگی پنج پیامبر اولوالعزم الهی که هرکدام سرنوشتی جالب و درس آموز دارند را تعریف کند. حاصل این کار مجموعه مثل ما مثل ماه در پنج جلد شده است.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
مجموعه مثل ما مثل ماه (پنج جلدی) مجموعه مثل ما مثل ماه (پنج جلدی)
مسلم ناصری
%۱۵
۲۳۳,۷۵۰ تومان

معرفی کتاب‌های مجموعه

کتاب پیامبر هزار و یک درخت

پیامبری که برای هدایت مردم نهصد و پنجاه سال آئین الهی را تبلیغ کرد و کمتر از صد نفر به او ایمان آوردند. سرانجام قومش را نفرین کرد و خداوند عذابش را بر این قوم مسجل کرد. مردم دیدند پیرمرد دو هزار ساله در سرزمینی خشک شروع به ساختن کشتی می‌کند اما خبر نداشتند که بسیار زود قرار است در سیلاب خشم الهی غرق شوند. این ماجرای حضرت نوح (ع) است که مسلم ناصری قصه‌اش را به شکلی شیرین و خواندنی برای کودکان نوشته است.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
پیامبر هزار و یک درخت پیامبر هزار و یک درخت
مسلم ناصری
%۱۰
۴۵,۰۰۰ تومان


کتاب پیامبر تبر آتشین

حضرت ابراهیم (ع) در جامعه‌ای رشد پیدا کرد که فرقه و خدا فراوان بود. او با هرکدام از این گروه‌ها همراه شد اما چون فطرت پاک خود را با تعصب و جهل آلوده نکرده بود متوجه اشتباهات و تناقضات هرکدام از این دین‌های ساختگی شده بود. او امتحانات بسیار سختی را در زندگی از سر گذراند و با موفقیت در این امور به یکی از بزرگترین فرستادگان الهی بدل گشت.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
پیامبر تبر آتشین پیامبر تبر آتشین
مسلم ناصری
%۱۰
۴۵,۰۰۰ تومان


کتاب پیامبر اژدهای چوبی

پادشاهی ظالم که خود را خدای جهان می‌دانست و هر ستمی را بر مردمش روا می‌داشت خواب می‌بیند که تاج و تختش به دست پسری نابود می‌گردد پس دستور می‌دهد تمام پسران نوزاد بکشند غافل از اینکه آن پسر قرار است در قصر خودش بزرگ شود. پسری که چند سال بعد با معجزاتی شگفت و محیرالعقول به کاخش برمی‌گردد و بنی اسرائیل را با خود همراه می‌سازد. حضرت موسی (ع) یکی از شگفت انگیزترین ماجراها را در میان پیامبران دارد.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
پیامبر اژدهای چوبی پیامبر اژدهای چوبی
مسلم ناصری
%۱۰
۴۵,۰۰۰ تومان


کتاب پیامبر شفابخش

نوزادی تازه به دنیا آمده از مادرش که با معجزه‌ای الهی باردار شده دفاع می‌کند. او در آینده پیامبری می‌شود که در مقابل عالمان دین به انحراف رفته یهود می‌ایستد و با ساده‌زیستی مردم مستضعف را با خود همراه می‌سازد اما دشمنان خدا او را به صلیب می‌کشند. قصه‌ی حضرت مسیح قصه‌ی پیامبر مهربانی است که مرده را زنده کرد.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
پیامبر شفابخش پیامبر شفابخش
مسلم ناصری
%۱۰
۴۵,۰۰۰ تومان


کتاب پیامبر گل سرخ

در بدوی‌ترین سرزمین جهان که مردمش با پست‌ترین فرهنگ و سنت زندگی می‌کردند خداوند آخرین پیامبرش را با معجزه کتاب فرستاد. حضرت محمد(ص) که تمام کننده دین خداوند است آئین اسلام را به کمالی رساند که تا روز قیامت پاسخگوی تمام نیازها و مشکلات انسان‌ها خواهد بود. او آمده بود تا جهان را به جایی زیستن تبدیل کند و از خارها گل سازد.

دوســت داریـد ایـن کتاب را داشته باشید؟
پیامبر گل سرخ پیامبر گل سرخ
مسلم ناصری
%۱۰
۶۷,۵۰۰ تومان

روش تهیه مجموعه مثل ما مثل ماه

جهت تهیه این مجموعه پنج جلدی عدد 3 را به شماره 1000100015000 ارسال کنید و یا می‌توانید با 15%تخفیف ویژه از طریق سایت کتاب‌رسان این مجموعه را تهیه کنید.

روش شرکت در مسابقه

برای شرکت در این پویش کافی است این مجموعه را تهیه کنید و به سوالات هر جلد که در برگ آخر درج شده است پاسخ دهید و سپس طبق شیوه نامه‌ای که همان صفحه درج شده است در مسابقه شرکت کنید.

دسته‌بندی کتاب‌ها