پیامبر شفابخش

پیامبر شفابخش

4.2

مثل ما، مثل ماه (جلد چهارم)

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۰,۰۰۰
%۱۰
۴۵,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 2 جلد
رده سنی:
زیر 12 سال
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
وزیری
صفحات:
۶۴
وزن:
۱۳۴ گرم
شابک:
9789642028184

معرفی کتاب

کتاب «پیامبر شفابخش» داستان زندگی حضرت عیسی (ع) به قلم مسلم ناصری است. پیامبری که در گهواره سخن گفت و به پاکدامنی مادرش و نبوت خود اقرار کرد. اما داستان این کتاب به زمانی پیش از تولد عیسی مسیح برمی‌گردد. زمانی که سه راهب خداترس به شهر بیت المقدس وارد می‌شوند چرا که می‌داند ستاره‌ای از آنجا طلوع خواهد کرد. عیسی در شهر خود به نجاری مشغول بود و در همان حال مردم را به خدای یگانه و اجرای فرامین الهی دعوت می‌کرد اما بزرگان دین به انحراف رفته یهود مانع هدایت او می‌شدند پس تصمیم به هجرت گرفت و در این راه یارانی پیدا کرد که به حواریون معروف گشتند. او به هر کوی و برزن سر می‌زد و به اذن الهی بیماران لاعلاج را شفا می‌داد و مردم را به خدا دعوت می‌کرد. حکومت که او را تهدید برای خود می‌دانست وعده سکه به کسی داد که او را لو دهد. یهودا از یاران او وسوسه شد اما خداوند حیله هرکسی را به خودش برمی‌گرداند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

پسرها اجازه نمی‌دادند دخترها جلو بروند. ماریا دخترک هفت ساله اشکش را پاک کرد تا مرد الاغ سوار را ببیند؛ مردی که جوان بود و مهربان مرد برای آن‌ها دست تکان داد و لبخند زد. بچه‌ها دور الاغ را گرفته بودند الاغ کمی ترسیده بود شاگردان عیسی بچه‌ها را کنار می‌زدند. دور می‌کردند؛ ولی آن‌ها دوباره برمی‌گشتند و به دنبال الاغ می‌دویدند. فریاد می‌زدند شادی می‌کردند عیسی به آن‌ها لبخند می‌زد و با مهربانی دست تکان می‌داد یهودا با ناراحتی از بچه‌ها خواست شرور را اذیت نکنند. یوحنا آن‌ها را کنار زد مهار الاغ را گرفت و کشید الاغ کمی ترسیده بود؛ ولی پیش می‌رفت رو به روی دروازه‌ی شهر که رسیدند بچه‌ها بیشتر شدند بیشتر از مردها و زن‌ها یاران عیسی نمی‌دانستند چه کار کنند که صدای او را شنیدند:«بگذارید بچه ها نزد من بیایند!»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مجموعه مثل ما مثل ماه (پنج جلدی) مجموعه مثل ما مثل ماه (پنج جلدی)
۱۵ %
۲۵۰,۰۰۰
۲۱۲,۵۰۰ تومان
محمد مثل گل بود محمد مثل گل بود
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
فیلشاه: کی از همه بهتره؟ فیلشاه: کی از همه بهتره؟
۱۰ %
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
قصه های من و بابام (جلد دوم) قصه های من و بابام (جلد دوم)
۱۰ %
اریش ازر - ایرج جهانشاهی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
اصیل آباد اصیل آباد
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
اولین قصه های قرآن من اولین قصه های قرآن من
۱۰ %
ثانی اثنین خان
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها