صعود چهل ساله

صعود چهل ساله

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۷۰,۰۰۰
%۱۵
۱۴۴,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
تدوین
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۲۰
وزن:
۴۴۰ گرم
شابک:
9786226090384

معرفی کتاب

شاید اگر خودمان انقلاب‌مان را تفسیر کنیم نگاهی حق به جانب به انقلاب و نظام داشته باشیم، اما بگذارید آمارهای بین‌المللی ما را قضاوت کنند. این کتاب بر اساس آمارهای بین المللی به مرور دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد و نشان می‌دهد نظام جمهوری اسلامی ایران توانسته قله های پیشرفت را در بسیاری از زمینه فتح کند.

برای معرفی دقیق‌تر مطالب کتاب صعود چهل ساله باید بدانیم که فصل «استقلال» با ریزموضوعات «از وابستگی دوران پهلوی تا استقلال ایران اسلامی و «استقلال در کشورهای دنیا»؛ فصل «گسترش عدالت اجتماعی» با ریز موضوعات «نابرابری» و «فقر»؛ فصل «گسترش برخورداری های عمومی» با ریزموضوعات «امنیت غذایی»، «آموزش مناسب»، «بهداشت»، «دسترسی به آب»، «دسترسی به برق»، «دسترسی به سوخت»، «دسترسی به وسائل ارتباطی» و «شاخصه توسعه انسانی»؛ فصل «عزت و اقتدار» با ریزموضوعات «اقتدار امنیتی»، «اقتدار نظامی» و «اقتدار منطقه ای»؛ فصل «پیشرفت های زیرساختی» با ریزموضوعات «حوزه حمل و نقل» و «علم و فناوری»؛ فصل «پیشرفت صنعتی» با ریز موضوعات «انرژی» و «صنعت»؛ فصل «پیشرفت در معنویت» با ریزموضوعات «معنویت در دوران پهلوی»، «معنویت در جمهوری اسلامی»، «تأثیر جمهوری اسلامی بر معنویت دنیا» و «بحران معنویت در غرب»؛ فصل «کرامت زن» با ریزموضوعات «زن در نگاه سران ایران»، «بررسی وضعیت زنان» و «کرامت زن در غرب» و فصل «آزادی و مردم سالاری» با ریزموضوعات «آزادی و مردم سالاری در دوران پهلوی»، «آزادی و مردم سالاری در انقلاب اسلامی»، «نقد شاخص های آزادی در غرب» و «علل تحقق نیافتن کامل اهداف انقلاب اسلامی» نوشته شده است.

کتاب دکل، که اولین مستند داستانی گام دوم انقلاب است و مرتبط با همین کتاب است نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

نظرات

کریم زاده
نویسنده مطلب
8 ماه قبل
28
چرا کتاب موجود نیست؟ کتابای به درد نخور مثل نقل و نبات دم دست هستند اما اینجور کتابا رو باید کلی بگردیم تا ببینیم آیا هست آیا نیست🤕☹😕
آرمین
نویسنده مطلب
10 ماه قبل
28
سلام خسته نباشید بسیار عالی اجرکم عندالله
زهره
نویسنده مطلب
10 ماه قبل
28
این مراجع عظام که الآن صداشون دراومده دقیقاً دوران روحانی که بانی وضع موجوده، کجا بودن؟!
علی سلیمانی
نویسنده مطلب
10 ماه قبل
28
هنوز کتاب رو نخوندم ولی مشتاقم بخونم . قیمت کتاب بالاست. امیدوارم با همکاری نهادهای ذیربط با قیمت مناسب در اختیار مدارس مساجد و ... قرار بگیره.
معلم بازنشسته ۶۷ ساله
نویسنده مطلب
10 ماه قبل
28
چقدر بجاست که این شیخ جوان در کنار آمارهای بینلی که آورده‌اند، یک گوش چشمی هم به هشدارهای مراجع عظام قم در خصوص معیشت سخت مردم که آنهم پس این همه سال رسانه‌ای فرموده‌اند، داشته باشد تا دریابد که صعود ۴۰ ساله، چقدر می‌تواند واقعی بوده باشد!
مظفر
نویسنده مطلب
1 سال پیش
28
من قاضی دادگستری هستم در یکی از آرای خودم متهم را ملزم کردم که این کتاب را مطالعه کرده و خلاصه آن را با دست‌خط خودش ارائه دهد ، بعد معلوم شد که ۲۵ جلد خریده و بین دوستانش پخش کرده !
یوسف سلطانی نژاد
نویسنده مطلب
1 سال پیش
28
بسیار مشتاقم زودتر به دستم برسه و بخونم تا جواب یاوه گویان ضد ولایت رو بتونم بدم یا به تعبیر سردار جعفری لکنت زبانم در مقابل آدمای بی بصیرت باز شود
غلامحسین سرآبادانی
نویسنده مطلب
1 سال پیش
28
با سلام و خسته نباشید ، لطفا موجودش کنید کتابو
M.M
نویسنده مطلب
2 سال پیش
28
قیمت کتاب بالاست ولی خیلی کتاب خوبیه
نبی پور
نویسنده مطلب
2 سال پیش
28
خسته نباشید،چاپ این کتاب خیلی کم است،کلا موسسه شما خیلی گمنام است چرا؟بنظر میرسد خرج تبلیغات نمی کنید و این اشتباه است
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

دکل دکل
۲۰ %
روح الله ولی ابرقوئی
۹۸,۰۰۰
۷۸,۴۰۰ تومان
جهاد تبیین جهاد تبیین
۱۰ %
سعید صلح میرزایی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
تفسیر سوره حمد تفسیر سوره حمد
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
زندگی سید محمد بهشتی زندگی سید محمد بهشتی
۱۰ %
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده) از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها