آرزوهای دست ساز
۸۱
۴
نام اثر :

آرزوهای دست ساز

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۲۳۰ گرم
تعداد صفحه :
۱۵۷ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۵ ۴۲,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

میلاد حبیبی در «آرزوهای دست‌ساز» از رویایی می‌نویسد که یک گروه دانشجو از رشته‌های مختلف آن را رقم می‌زنند؛ آرزوی پیشرفت و ساخت یک شرکت دانش‌بنیان که یکی از آشنا ترین دستاوردهای آن دوربین‌های مداربسته راهنمایی و رانندگی سطح شهر‌های ما است.

این کتاب در مجموعه تاریخ شفاهی با موضوع پیشرفت نوشته‌شده که در نشر راهیار تهیه می‌شود و می‌تواند علاوه بر یادآوری سختی‌ها و صخره‌های این مسیر امواج اراده و امید را در قلب جوانان سرزمینمان به حرکت درآورد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((چه تعداد از پیشرفت‌ها و دستاوردهای ملی و جهانی کشورمان را به‌خاطر داریم؟ چند تن از دانشمندان و نخبگان کشورمان را می‌شناسیم؟ آیا تابه‌حال روایتی از شجاعت و پاک‌دستی و خدمات مدیران و مسئولان دل‌سوز و پیش‌ران کشورمان خوانده‌ایم؟ آیا تاکنون تاریخچهٔ صنایع و کارخانجاتمان را مرور کرده‌ایم؟ آیا می‌توانیم تعدادی از کارآفرینان و صنعتگران کشورمان را نام ببریم؟ آیا صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان را می‌شناسیم و سرگذشتشان را شنیده‌ایم؟ پاسخ به این سؤالات تاحدودی نسبت ما با پیشرفت‌ها را روشن می‌کند. نداشتن شناخت و آگاهی ما از آثار، عناصر و وقایعی که برای کشورمان منشأ و مولّد قدرت‌اند، حکایت از وضعی نامطلوب و وخیم دارد؛ وضعی که بیانگر بی‌توجهی ما به شرایط گذشته و جایگاه فعلی کشورمان است.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

النا افضليان
۲۱ آبان ۱۴۰۱
چند روز بعد به دستتون رسيد؟
بنت آدم
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
برای دانشجویانی که خیلی سخت تلاش کردن تا به رشته محبوبشان برسند اما الان دارند ذره ذره بی انگیزه می‌شوند عالیه.
محمد
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
بهترین کتاب برای آزمون آمادگی دفاعی
ت
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
خوب

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده