کتاب‌رسان با دغدغه «معرفی و توزیع کتب شاخص؛ جهت ارتقای سطح فکری و فرهنگی جامعه» به همت جمعی جوان در سال 1396 آغاز به کار کرد. تمامی کتب موجود در کتاب‌رسان از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند و بعد از بررسی کارشناسان به مخاطب عرضه می‌گردد. استاندارد اولیه ما در بررسی کتب هماهنگی با فرهنگ ایرانی-اسلامی است. در مرتبه بعد تلاش نمودیم در تمامی زمینه‌ها و موضوعات خوراک فکری سالم برای تمامی اعضای خانواده آماده گردانیم. حاصل این کار مجموعه گزیده و جذابی است که با اطمینان خاطر می توانیم به تمام مردم ایران زمین پیشنهاد کنیم.

ما اینجا همیشه روی تمامی کتب درصدی از تخفیف را اعمال کرده‌ایم و همتمان بر آن است که با کاهش حاشیه سود خود امکان تهیه کتب را برای اقشار مختلف جامعه آسان سازیم. همچنین با راه اندازی بخش نذر فرهنگی این فرصت را ایجاد کردیم تا با کمک مردم بتوانیم برای مناطق روستایی کشور کتابخانه بسازیم و برای کودکانی که جبر جغرافیایی و اقتصادی باعث شده از دنیای جذاب کلمات محروم باشند کتاب رایگان بفرستیم. جالب است بدانید بخش قابل توجهی از سرمایه اولیه این مجموعه به شکل وقف جذب گردیده و سود حاصل از کار تنها در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی و بهبود شبکه توزیع مصرف می‌گردد.

شما با عضویت در کتاب‌رسان به جمع خانواده بزرگی می‌پیوندید که همچنان لذت زندگی را در مطالعه می‌دانند. اینجا این امکان برای شما فراهم است تا کتاب خوب بخوانید و با شرکت در باشگاه مشتریان نظرتان را در مورد کتاب‌ها با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین در بخش وبلاگ شما می‌توانید نقد و بررسی حرفه‌ای کتاب ها را مطالعه کنید و از نگاه یک متخصص با هر اثر آشنا گردید. اگر موضوع خاصی برای مطالعه مدنظر دارید اما نمی‌دانید با چه کتابی شروع کنید حتما به بخش کپسول‌ها سر بزنید. کتاب‌رسان همراه شما است تا کتاب خوب را خوب بخوانید.

کافیست از طریق آیدی @ketabresan در پیام رسان های ایتا، بله، تلگرام و سروش و آیدی @ketabresan_net2 در اینستاگرام، همراه ما باشید.

دسته‌بندی کتاب‌ها