درباره ما

مجموعه فرهنگی کتابرسان با شعار «توزیع جهادی کتاب های شاخص؛ مبتنی بر نذر فرهنگی؛ تا 30 درصد تخفیف؛ با ارسال کم هزینه کشوری» و با هدف گسترش فرهنگ مطالعه در سرتاسر کشور از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است.

ما در کتاب رسان، کتب شاخص و برگزیده ای را که خودمان مطالعه کرده ایم به شما معرفی می کنیم. این روش دو فایده دارد؛ اولا شما می توانید با مشاوره تخصصی که از کارشناسان کتاب رسان دریافت می کنید، نسبت به خرید و مطالعه آن ها اقدام کنید؛ ثانیا ویترین ما فقط شامل آثار برگزیده خواهد بود و امکان دسترسی شما به #کتاب_خوب آسان تر می شود.

در کتاب رسان تمام عناوین با تخفیف 15 درصدی در اختیار شما قرار می گیرد که این مزیت بر اساس شیوه فعالیت مجموعه که همان نذر فرهنگی است، برای کتاب دوستان در نظر گرفته شده است. به این صورت که سرمایه اصلی این مجموعه به صورت قرض الحسنه از سوی خیرین تأمین شده و در مسیر کاهش هزینه های دسترسی مخاطبان به کتاب خوب مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر تخفیف 15 درصدی، هزینه ارسال کتب نیز کاهش پیدا کرده و بخشی از این هزینه را خود مجموعه متقبل شده است.

ضمنا کتاب رسان به بهانه های مختلف، روش هایی را برای همکاری با شما در قالب «برگزاری نمایشگاه»، «اعطای نمایندگی»، «برگزاری مسابقه کتابخوانی» و سایر طرح های تشویق کننده به مطالعه کتاب خوب، پیشنهاد می کند.

کافیست از طریق آیدی @ketabresan در پیام رسان های ایتا، بله، تلگرام و سروش و آیدی @ketabresan_net در اینستاگرام، همراه ما باشید.

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده