داستان نذر فرهنگی چیه؟

می‌دونید! به نظر ما کتاب خوب و مردم خوب رو باید به هم رسوند. چون کتاب‌های خوب می‌تونن حال مردمان رو خوب‌تر کنند. این شد که کتاب‌رسان متولد شد. اون هم کتاب‌رسانی که، مبتنی بر وقف و نذر فرهنگی است.
ما می‌خوایم بهترین کتاب‌ها رو به دست هر ایرانی کتاب‌خوان در دورافتاده‌ترین نقاط برسونیم اون هم با کمترین هزینه و البته قدمی اساسی در ترویج و توسعه کتاب‌خوانی برداریم. شما هم می‌تونید با نذر فرهنگی یا قرض‌الحسنه با ما همراه شوید.
دست به دست خویش دهیم به مهر، میهن خویش را کتابخوان کنیم.

پویش چشمه جاری

پویش های فعال

پویش نان سلطان

در این طرح کم اصلا کم نیست. با شرکت در پویش نان سلطان با اهدای یک مبلغ مختصر یک کار بزرگ را رقم بزنید. هر 69 هزار تومان در این طرح تبدیل به 1200 نان گرم خواهد شد که در طول سال در مناطق محروم توزیع خواهد شد. همچنین در راستای تکریم شعائر دینی در مناسبت‌های مختلف( اعیاد، ایام شهادت و ماه رمضان) نان برای توزیع در هیئات مذهبی تولید خواهد شد.

۴۳%
۸۴ روز مانده تا پایان
پویش یار حاج قاسم

راه حاج قاسم ادامه دارد و شما این فرصت را دارید تا یار حاج قاسم باشید. سردار دل‌ها در وصیتنامه‌اش نوشت:«امروز قرارگاه حسین بن علی ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. اگر دشمن این حرم را از بین ببرد، حرم باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمدی (ص).» اگر دوست دارید برای شکوفایی و بقای آرمان حاج قاسم قدمی بردارید این توفیق پیش روی شما است. با کاشتن بذر دانایی و آگاهی مسیر را برای جوانه زدن نسل جدیدی از سربازان کشور هموار سازید. شما تا 13 دی آینده فرصت دارید تا در پویش «یار حاج قاسم» شرکت کنید. مبالغ گردآوری شده در این طرح صرف ساخت و تجهیز کتابخانه در مناطق محروم کشور خواهد شد و همزمان با سالروز شهادت این شهید عزیز اولین کتابخانه به نام یار همیشگی ایشان شهید حسین پورجعفری افتتاح می‌گردد. این پویش به شکل سالانه برگزار خواهد شد و متناسب هدایای شما کتابخانه‌های بعدی تاسیس می‌گردد. مهربانی‌های شما کبوتران دانایی خواهند شد که تا گوشه گوشه این سرزمین پرواز می‌کنند و بر شانه کودکان خواهند نشست. فردای ایران را همین امروز بسازید.

۱۸%
۳۱۰ روز مانده تا پایان
پویش صندوق اربعین علی آقا

این طرح به همت مرحوم علی صفوی شاملو (موسس کتاب‌رسان) بنیان گذاشته شد و در طی چند سال گذشته توانست هزاران نفر را راهی دیار عشق کند. مبالغ گردآوری شده در این طرح به شکل وام قرض الحسنه در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که تاکنون به دلیل مسائل مالی نتوانسته‌اند در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کنند. گام زدن میلیون‌ها انسان در مسیر سرخ اباعبدالله الحسین(علیه السلام) قطعا رسیدن به صبح زیبای فرج را نزدیکتر خواهد کرد. شما نیز فرصت دارید با شرکت در این پویش یک زائر را راهی جاده انتظار کنید.

۱۷%
۲۰۶ روز مانده تا پایان
دسته‌بندی کتاب‌ها