حماسه حسینی جلد اول
۹
۱
نام اثر :

حماسه حسینی جلد اول

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
-
وزن :
۵۹۰ گرم
تعداد صفحه :
- صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۳۹,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۲۵,۱۰۰ تومان

معرفی کتاب

محقق، متفکر، نویسنده و از دانشمندان اسلام‌شناس در قرن معاصر، استاد شهید مطهری است که در لحظه لحظه انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشت و همواره با قلم روشنگرانه خود، در مقابل انحراف به شیوا‌ترین بیان قیام می‌کند.

مجموعه آثار باقی مانده از این ایشان، شامل سخنرانی‌ها و دست‌نوشته‌ها و نقد نامه‌های او است که بسیاری شبهات و سوالات بنیادین جوانان و متفکران را در عصرهای گوناگون پاسخ می‌گوید.

از آشناترین آثار ایشان که توسط نشر صدرا در دو جلد به چاپ رسیده‌است کتاب «حماسه حسینی» است؛ نوشتاری که حاصل سخنرانی‌های معلم شهید در مسجد جاوید، حسینیه ارشاد و درمیان هم‌رزمان انقلابی ایشان است.

در جلد آغازین این مجموعه با هفت فصل، واقعه عظیم عاشورا را قدم به قدم و خالی از تحریف بخوانید که با صلابت و حمیت نگاشته شده‌است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((من نمی‌دانم کدام جانی یا جانی‌هایی جنایت را به شکل دیگری بر حسین بن علی وارد کردند و آن اینکه هدف حسین بن علی را مورد تحریف قرار دادند و همان چرندی را که مسیحیها در مورد مسیح گفتند درباره حسین گفتند که حسین کشته شد برای آنکه بار گناه امّت را به دوش بگیرد، برای اینکه ما گناه بکنیم و خیالمان راحت باشد، حسین کشته شد برای اینکه گنه‌کار تا آن زمان کم بود، بیشتر بشود.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

میکازاکی
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
پاسخ کلی از شیهات روز درباره قیام امام حسین

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده