کی می تونه به جز تو برمودا باشه
۱
۰
نام اثر :

کی می تونه به جز تو برمودا باشه

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی / نوجوان / جوانان
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۱۳۸ گرم
تعداد صفحه :
۱۷۱ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۰,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

داستان‌های جنوبی همیشه همراه هستند با خلیج فارس، قلیه ماهی و آهنگ‌های گرم و پرضرب آن منطقه. علی آرمین طلبه جوانی که داستان نویسی را از جناب مظفرسالاری نویسنده توانمند و پرفروش این سال‌ها آموخته در آثار خود سعی کرده با نوشتن داستان‌های جذاب به دغدغه‌های نوجوان امروزی بپردازد و در ضمن این آثار مسائل و سوالات دینی و فرهنگی این گروه سنی را نیز برطرف نماید.

کتاب «کی می‌تونه به جز تو برمودا باشه» داستانی در استان بوشهر و مربوط به چند نوجوان شر و شور است که می‌خواهند از جثه و قدشان بزرگتر باشند. عنوان کتاب قطعه‌ای از ترانه شهاب مظفری است و خود داستان نیز با یک ترانه محلی بسیار معروف شروع می‌شود. جلیل نوجوان مغروری است که کوهنوردی حرفه‌ای است و بین رفقایش برای خودش بروبیایی دارد. او در یک شرطبندی بسیار بزرگ برنوی یکی از رفقا را برنده می‌شود و بعد در یک شرطبندی بزرگتر ادعا می‌کند می‌تواند دل دختری را به دست بیاورد که به هیچ کدام از بچه های محل پا نداده است. دنیا همان دختر است که در جهانی متفاوت و با حال و هوای دیگری زندگی می کند و سرانجام باعث می‌شود تا دنیای جلیل نیز دگرگون شود و تصمیم‌های متفاوتی برای زندگی‌اش بگیرد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

مدتی است مسجد نرفته‌ام. گاهی نیمه شب بیدار می‌شوم و مثل دیوانه‌ها از خانه می‌زنم بیرون؛ درست مثل امشب که نیم ساعتی است ول می‌گردم کنار دریا. دریایی که انگار مثل دل من نا آرام است و صدای موج‌هایش در این نیمه شب که هیچ صدایی نمی‌آید خوب می‌پیچد در گوشم. از خودم خسته شده‌ام و نمی‌دانم چه کنم تا دنیا را به دست آورم. این چند روز مثل چند ماه برایم گذشته است. حوصله هیچ کس و هیچ چیزی را ندارم. خوابم کم شده است. خوراکم کم شده است. کم حرف شده‌ام.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده