من او
۷
۱
نام اثر :

من او

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
رمان بلند
وزن :
۶۷۸ گرم
تعداد صفحه :
۶۰۰ صفحه
نوع جلد :
شومیز
به زودی موجود می شود

معرفی کتاب

منِ‌او، یک عاشقانه کم نظیر که ماجرایش در دل خانواده‌های اصیل سالهای ۱۳۱۰ رقم می‌خورد آن هم به قلم رضا امیرخانی که متولد دهه پنجاه است و شما از آشنایی با شخصیت‌های آن لذت می‌برید حتی اگر متولد سالهای ۱۳۷۰,۱۳۸۰ و... باشید.

ویژگی آدم‌های این رمان اصالت سخنان و پایبندی به باورهایشان است. آدم‌هایی که به شکلی ستودنی اخلاق انسانی را زنده نگاه می‌دارند؛ شما می‌توانید با درد و دل‌هایشان حال و روز جامعه را درک کنید و در خط به خط کتاب خطوط پیشانی‌شان را ببینید که بازهم یاحق گویان روی پایشان ایستاده‌اند.

در کوره‌پز خانه‌های این اثر انار قلبتان رسیده‌تر می‌شود و کوچه به کوچه‌های نام آشنایش از درویشی و مردانگی و عشق سیراب می‌شوید.

اگر در انتظار اثری هستید که شما را غافلگیر کند با متن و محتوایش، ترشی و شیرینی دانه دانه کلمات من‌ِاو را که بارها نیز به زبان های مختلف ترجمه‌شده‌است، خودتان با زبان اصلی بچشید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((بوی یاس تمام شذ. همان بوی یاسی که حیاط را برداشته بود و به آسمان برده بود. دیگر چیزی نبود که ما را نگه دارد. از بالای آسمان به زمین افتادیم. شاید به خاطر قانون جاذبه ، البته همان قانون جاذبه بود که ما را آن بالا نگه داشته بود. جاذبه ی نیوتنی و خورشید که نه ، جاذبه ی مهتاب و ماه را می گویم. روی زمین افتادیم و اشک هایمان محکم روی زمین ریخت و شکست ، دل مان. تنها بنایی که اگر بلرزد ، محکم تر می شود ، دل است. دل آدمی زاد. باید مثل انار چلاندش ، تا شییره اش در بیاید … حکما شیره اش هم مطبوع است … اشک هایم را پاک کردم. مطبوع بود.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

مریم
۰۱ آبان ۱۴۰۰
کل کتاب رو تعریف کردید که !!!!

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده