تربیت کودک

تربیت کودک

مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۷۴
وزن:
۱۰۴ گرم
شابک:
9789647803373

معرفی کتاب

کتاب «تربیت کودک» از استاد صفایی حائری، توسط انتشارات لیله القدر به چاپ رسیده است تا در اختیار والدین و مربیانی قرار گیرد که در ماجرای پرورش نسل آینده، نقشی کلیدی دارند.

همه می دانیم که کودکان انسان‌هایی لطیف اند که آرزوهایی بلند دارند و آینده‌ای پرفراز و نشیب؛ و تربیت آنان به معنی شکوفاسازی و آماده ساختن آنان برای حضور در عرصه زندگی است. این فرایند مهم نیازمند کمک افرادی است که می دانند چگونه و با چه اصولی رسم زیستن را به آنان بیاموزند.

این اثر با بیانی دلنشین راه های گوناگون تربیت در پرتو اسلام را به مخاطبان معرفی می کند و عواملی همچون رقابت، تقلید، ترس، تهدید، قهر ، محبت، تشویق و وعده دادن را معرفی می کند و به خوانندگان می آموزد که هر روش در چه زمانی موثر و یا آسیب‌زا است .

در بخشی از این اثر نوشته شده است: « آیا معلمی را به عنوان یک «شغل» همانند سایر شغل‌ها، برای کسب درآمد گزیده‌ای؟ آیا در طلبِ یک کار به اصطلاح بی‌دردسر و با چند ماه تعطیلی با مزد و مواجب، بوده‌ای؟ اگر چنین است، در خویش، تجدید نظر کن و مسئولیت خدایی و انسانی‌ات را به خاطر آور، که تو همانند یک کارمند اداره نیستی. »

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مسئولیت و سازندگی مسئولیت و سازندگی
۱۰ %
علی صفایی حائری
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
عاشورا  صفایی حائری عاشورا  صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۶۳,۰۰۰
۵۶,۷۰۰ تومان
رشد صفایی حائری رشد صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۶۲,۰۰۰
۵۵,۸۰۰ تومان
روش برداشت از نهج البلاغه  صفایی حائری چاپ جدید روش برداشت از نهج البلاغه  صفایی حائری چاپ جدید
۱۰ %
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
نامه های بلوغ نامه های بلوغ
۱۰ %
علی صفایی حائری
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
اخبات - صفایی حائری اخبات - صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۷۳,۰۰۰
۶۵,۷۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها