تربیت کودک
۸
۱
نام اثر :

تربیت کودک

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۱۰۴ گرم
تعداد صفحه :
۷۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۶,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۱,۴۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب « روش تربیت کودک » از استاد صفایی حائری، توسط انتشارات لیله القدر به چاپ رسیده است تا در اختیار والدین و مربیانی قرار گیرد که در ماجرای پرورش نسل آینده، نقشی کلیدی دارند.

همه می دانیم که کودکان انسان‌هایی لطیف اند که آرزوهایی بلند دارند و آینده‌ای پرفراز و نشیب؛ و تربیت آنان به معنی شکوفاسازی و آماده ساختن آنان برای حضور در عرصه زندگی است. این فرایند مهم نیازمند کمک افرادی است که می دانند چگونه و با چه اصولی رسم زیستن را به آنان بیاموزند.

این اثر با بیانی دلنشین راه های گوناگون تربیت در پرتو اسلام را به مخاطبان معرفی می کند و عواملی همچون رقابت، تقلید، ترس، تهدید، قهر ، محبت، تشویق و وعده دادن را معرفی می کند و به خوانندگان می آموزد که هر روش در چه زمانی موثر و یا آسیب‌زا است .

در بخشی از این اثر نوشته شده است: « آیا معلمی را به عنوان یک «شغل» همانند سایر شغل‌ها، برای کسب درآمد گزیده‌ای؟ آیا در طلبِ یک کار به اصطلاح بی‌دردسر و با چند ماه تعطیلی با مزد و مواجب، بوده‌ای؟ اگر چنین است، در خویش، تجدید نظر کن و مسئولیت خدایی و انسانی‌ات را به خاطر آور، که تو همانند یک کارمند اداره نیستی. »

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

یوما
۰۸ شهریور ۱۴۰۰
دلمان برای مشاوره اسلامی درست و حسابی تنگ شده بود،،،تا اینکه این کتاب را دیدم...

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده