سلامت و ورزش (ره‌نامه:جلد۲۹)

سلامت و ورزش (ره‌نامه:جلد۲۹)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۶۵,۰۰۰
%۱۰
۵۸,۵۰۰
تومان
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۳۱
وزن:
۹۲ گرم
شابک:
9786225503014

معرفی کتاب

نیروی انسانی سالم برای کشور اهمیت درجه‌ی یک دارد؛ چون پیشرفت یک کشور با نیروی انسانی است. منابع و معادن و استعدادهای زیرزمینی و ثروت‌های طبیعی، چیزهای بسیار خوبی است؛ اما اگر نیروی انسانی نباشد، استعداد در آن کشور نباشد همان چیزی خواهد شد که امروز در بعضی از کشورهای دارای این منابع طبیعی مشاهده می‌کنید؛ دیگران می‌آیند استفاده می‌کنند و این‌ها را بیشتر به تن پروری سوق می‌دهند. استعداد باید پرورش پیدا کند تا استعدادهای طبیعی حقیقتاً در خدمت جامعه قرار گیرد پس نیروی انسانی مهم‌ترین عامل شد. وقتی این چنین به قضیه نگاه شد اهمیت سلام و ورزش در یک جامعه دو چندان خواهد شد. بیست و نهمین جلد از مجموعه ره‌نامه به موضوع «سلامت و ورزش» پرداخته است. به همین دلیل مطالعه و ترویج بیانات رهبری پیرامون مساله ورزش و تندرستی برای فردی که می خواهد با تمام سازوکار یک حکومت دینی آشنا گردد و جایگاه این قضیه را بهتر متوجه شود ضروری است. در این اثر بسیار ارزشمند نیز تلاش شده نگاه آرمانی مقام معظم رهبری به ورزش قهرمانی و ورزش همگانی تبیین گردد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

یک بعد دیگر این کار جنبه‌ی معنوی و روانی قضیه است. همچنان که عروج و صعود به قله‌های بزرگ از سوی نخبگان افراد متوسط را به دامنه‌ها می‌کشاند . من بارها این را گفته‌ام و لذا احترام به قهرمان شخص پرستی نیست تشویق انسان‌ها است برای حرکت به این سمت که فوایدی برای کشور دارد در زمینه‌های معنوی هم همین طور است؛ یعنی وقتی ما اراده و عزم یک جوان مسلمان یا یک بانوی مسلمان را تجسم می‌دهیم و نشان می‌دهیم که چه عزم راسخی او را به این عرصه کشانده این تقویت اراده را در سطوح متوسط جامعه زمینه‌سازی می‌کند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

جوان (ره‌نامه:جلد۱) جوان (ره‌نامه:جلد۱)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۹۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰ تومان
امام خمینی (ره‌نامه: جلد۱۴) امام خمینی (ره‌نامه: جلد۱۴)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
بصیرت (ره‌نامه:جلد۲۵) بصیرت (ره‌نامه:جلد۲۵)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵) انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
حوزه و روحانیت (ره‌نامه:جلد۱۳) حوزه و روحانیت (ره‌نامه:جلد۱۳)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دشمن شناسی (ره‌نامه: جلد۲۱) دشمن شناسی (ره‌نامه: جلد۲۱)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها