جوان (ره‌نامه:جلد۱)

جوان (ره‌نامه:جلد۱)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۹۰,۰۰۰
%۱۰
۸۱,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 6 جلد
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۹۲
وزن:
۱۲۸ گرم
شابک:
9786227491708

معرفی کتاب

در حرکت عظیم ملت ایران نسل جوان باید در حرکت عظیم ملت ایران پیشرو باشد؛ بخصوص نسل جوان دانشجو بی‌تفاوتی و خونسردی برای نسل جوان جایز نیست. آن جوانی که حوادث کشور و سرنوشت کشور و خصومت‌هایی را که در دنیا نسبت به کشورش سازمان دهی می‌شود نبیند و نسبت به آنها نجوشد لایق این نیست که نام جوان شهروند یک ملت انقلابی را روی خودش بگذارد. روح جوان آن روح پُرتپشی است که در سختی‌ها به داد کشورها و ملت‌ها رسیده و آنها را نجات داده. این ویژگی‌ها هست که جوان مومن انقلابی را از دیگران متمایز می‌کند. در راه رسیدن به این جایگاه آرمانی فهم رهنمود‌های معظم انقلاب بسیار رهگشا خواهد بود. در ره‌نامه اول مجموعه با موضوع «جوان» شروع گردیده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

گاهی که گفته می‌شود جوانی را قدر بدانید ذهن به راه‌های دیگر می‌رود. مهم‌ترین مظهر قدردانی از جوانی همین است که از این صفا و نورانیت و از این ناآلودگی و پیراستگی طبیعی انسان جوان استفاده کنید و خود را در زمینه‌های تزکیه و اخلاق پیش ببرید این ان شاء الله ذخیره‌ی همه ی زندگی شما خواهد شد. راهش هم رعایت دو نکته است ذکر و توبه. ذکر یعنی یاد. یاد در مقابل غفلت است؛ غفلت از خدا غفلت از وظیفه و مسئولیت غفلت از هنگام حسّاس مواجهه با مأموران الهی در عالم ملکوت - عالم بعد از عبور از جسمانیت و محاسبه ی بزرگ انسان در مقابل خدا در قیامت این یادها تعیین کننده است. این طور نبوده که فقط به ما بگویند به قیامت معتقد باشید، برای اینکه اعتقادی مثل اعتقاد علمی داشته باشید؛ نه برای اینکه این اعتقاد در زندگی و حرکت و تصمیم گیری ما تأثیر بگذارد این یاد را در خودتان حفظ کنید.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

رسانه و فضای مجازی (ره‌نامه: جلد۳۰) رسانه و فضای مجازی (ره‌نامه: جلد۳۰)
۱۰ %
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
بصیرت (ره‌نامه:جلد۲۵) بصیرت (ره‌نامه:جلد۲۵)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵) انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
دشمن شناسی (ره‌نامه: جلد۲۱) دشمن شناسی (ره‌نامه: جلد۲۱)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
غرب شناسی (ره‌نامه: جلد۲۰) غرب شناسی (ره‌نامه: جلد۲۰)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
هنر (ره‌نامه: جلد۳۱) هنر (ره‌نامه: جلد۳۱)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها