جولان جوانمرد

جولان جوانمرد

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰
%۱۰
۱۰۸,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۴۵۳
وزن:
۴۹۶ گرم
شابک:
9786227629743

معرفی کتاب

روایت موفقیت‌ها و افراد موفق از جمله مسائلی است که به خودباوری و امید جامعه بسیار کمک می‌کند. اگر در مقابله هجمه دشمن که تلاش دارد شکست‌ها و ناکامی‌های جامعه را بازتاب دهد و امید و انگیزه را از جوانان ایرانی بگیرد ما نیز پیشرفت‌ها و آدم‌های موفق این مرز و بوم را روایت کنیم می‌توانیم به مبارزه فرهنگی با آن ها بپردازیم.

دکتر احمد خالدی جزو مدیران موفقی است که سالیان سال در سمت‌های مختلفی به این کشور و ملت خدمت کرد اما چون انسانی مومن و متقی بود شاید نامش به اندازه بسیاری از مدیران کلان دیگر شناخته شده نباشد و همواره در سایه تمام همّ و انگیزه خود را بر خدمت به خلق گذاشته بود و به دنبال نام و ننگ نبود.

او جزو دانشجویان مبارزی بود که در سال‌های پیش از انقلاب به مبارزه با حکومت ظالم پهلوی پرداخت و در سال‌های آغازین انقلاب جزو کادر موسس دانشگاه امام صادق (علیه السلام) بود. او در دهه هفتاد و هشتاد جزو مدیران ارشد چند وزارتخانه و شورای امنیت ملی بود. بسیاری از همکاران و زیردستان ایشان از دکتر خالدی به عنوان مدیری پاک‌دست و دقیق یاد کرده‌اند که تمام تلاش و همت خود را بر پیشبرد و موفقیت کشور گذاشته بود. خاطرات این مدیر جهادی در کتاب «جولان جوانمرد» در دو بخش با محوریت خانواده و در جایگاه مدیر بررسی کرده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

پدر با ایران خودرو زیاد داستان داشت. آن زمان ایران خودرو می‌خواست پژوی آردی تولید کند پدر گیر داد که چرا خودرویی با این کیفیت نازل می‌دهید دست مردم به هیچ عنوان نمی‌گذاشت آردی بیاید بیرون تفکرش برای بازار خودروی کشور جالب بود. می‌گفت: «برای اینکه قیمت خودروی داخلی بشکنه و از این حالت مافیاگونه خارج بشه، سیاست گذار باید سالیانه ده هزار خودروی با کیفیت مثلاً از ایتالیا در محدوده قیمت محصولات ایران خودرو وارد کنه تا انحصار شکسته بشه. به جای اینکه شرکت خودروسازی خودروی بی‌کیفیت آلاینده هوا و با ایمنی ضعیف بده دست مردم هم تولید داخلی تقویت میشه هم مردم سود میبرن پدر با همین نگاه لایحه ای را هم برد مجلس تا این ایده را اجرا کنند؛ اما متأسفانه ایران خودرو به شدت لابی کرد و آدم‌ها را با یک سوییچ ماشین خرید.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حوض شربت حوض شربت
۱۰ %
مریم قربانزاده
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
ستاره من (روایت داستانی از زندگی شهید محمدعلی رجایی) ستاره من (روایت داستانی از زندگی شهید محمدعلی رجایی)
۱۰ %
۱۷,۰۰۰
۱۵,۳۰۰ تومان
مصائب من در حباب استارت آپ مصائب من در حباب استارت آپ
۱۰ %
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
اقتصاد ما  شهید صدر اقتصاد ما  شهید صدر
۱۰ %
آیت الله محمدباقر صدر
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
تندتر از عقربه ها حرکت کن تندتر از عقربه ها حرکت کن
۱۰ %
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
نفحات نفت نفحات نفت
۱۰ %
رضا امیرخانی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها