تاوان عاشقی

تاوان عاشقی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۰,۰۰۰
%۱۰
۶۳,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۵۲
وزن:
۱۲۸ گرم
شابک:
9786004414463

معرفی کتاب

همیشه عشق بوده و آشوبش، التهابش و هیاهویی که در دل می‌اندازد، حالا اگر وسط میدان جنگ چشمتان بخورد به کسی که قرار است این آتش را به جانتان بیفکند، بدانید که دیگر جان سالم به در نمی‌برید؛ حتی شما که خواننده خطوط به خاک و خون کشیده شده این کتاب هستید هم دیگر آن کتاب‌‌خوان سابق نخواهید شد. 

شاید ماجرای «آلا» از غزه و «خلیل» از شیلی فقط هشت روز به هم گره بخورد اما صدای انفجار بمب‌های اسرائیل، هم نمی‌تواند داستان حقیقی آنها را ترور کند، داستانی که محمدعلی جعفری آن را بر اساس واقعیت‌های زندگی «خلیل یاروب ساحوری» اولین شیعه کشور شیلی می‌نویسد.

مسابقه لیگ کتاب

کتاب تاوان عاشقی اولین کتاب مسابقه کتابخوانی لیگ کتاب هست که بناست آزمون این کتاب در 30 آذر ماه برگزار شود. در این پویش کتابخوانی 300 جایزه به ارزش 800 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

اکنون چشم‌هایتان را به چند خط از اثر «تاوان عاشقی» بیفکنید:

((عاشق شده بودم. عاشق یکی که هیچ صنمی باهم نداشتیم. او شیعه بود، من سنی. او اهل شیلی من در غزه. تازه‌مسلمانِ شیلیایی آس و پاس. می‌دانستم دیوانگی است. حماقت محض. مثل قماربازی که همه دار و ندارش را ریخته روی دایره. اما دلم گیر بود. دوستش داشتم. نمی‌دانم چرا!

…برگشتم بدون خلیل. تمام راه چشمم به خورشیدی بود که داشت غروب می‌کرد؛ مثل زندگی من. مثل آرزوهای من. مثل آرزوهای خلیل. مسجد شیعیان در شیلی. تبلیغ در آمریکای لاتین. ساختن خانه در فلسطین. گُر و گُر بچه‌آوردن. زمزمه کردم زیر لب «وطن روز را آغاز کن. محبوب من آواز روز را دوست دارد!»))

به همراه این کتاب یک بسته نمک متبرک آستان قدس رضوی به صورت هدیه(رایگان) برای شما ارسال می‌شود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

شبیه مریم شبیه مریم
۱۰ %
اکرم صادقی
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
نامزد گلوله ها نامزد گلوله ها
۱۰ %
مرتضی سرهنگی
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
مجموعه رمان خانه عنکبوت جلد دوم: سکوی پنهان مجموعه رمان خانه عنکبوت جلد دوم: سکوی پنهان
۱۰ %
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
چشم هایم در اورشلیم چشم هایم در اورشلیم
۱۰ %
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
در آغوش قلب ها در آغوش قلب ها
۱۰ %
محمد سرور رجایی
۲۷,۰۰۰
۲۴,۳۰۰ تومان
حاج احمد حاج احمد
۱۰ %
محمد حسین علی جان زاده
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها