بیست گفتار  شهید مطهری
۲
۰
نام اثر :

بیست گفتار شهید مطهری

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۴۱۵ گرم
تعداد صفحه :
۲۷۹ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۸۹,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۸۰,۱۰۰ تومان

معرفی کتاب

استاد شهید مرتضی مطهری، محقق، متفکر، نویسنده و از دانشمندان اسلام‌شناس در قرن معاصر است که لحظه لحظه انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرد و همواره با قلم روشنگرانه خود، در برابر شبهات و تحریفات به شیوا‌ترین بیان قیام کرده‌است.

اینک نیز پس از سالها مجموعه آثار باقی مانده از این ایشان که شامل سخنرانی‌ها و دست‌نوشته‌ها و نقد نامه‌های او است توسط نشر صدرا جمع‌آوری، بازنویسی و به چاپ رسیده‌است تا پاسخگوی سوالات بنیادین جوانان و متفکران در عصرهای گوناگون باشد.

از آشناترین آثار ایشان که به کتاب‌رسان آمده‌است، کتاب«بیست گفتار» می‌باشد؛ اثری که به چاپ رسید و در کنار دو کتاب«ده گفتار» و«پانزده گفتار» مجموعه ای کامل از مهم‌ترین سخنان متفکر شهید است.

 موضوعات متنوع کتاب همچون عدالت اجتماعی و رابطه آن با امتحان الهی، آثار ایمان، نظر اسلام درباره علم و... با استقامت قلم همراه شده و باعث شده‌است تا پس از سالها، خواندن خطوط این کتاب همچون اولین بیان آنها تازگی و شنیدن داشته باشد.

در بخشی از آن می‌خوانیم:

((آنجا که می‌فرماید حکمت گمشده مؤمن است پس آن را به چنگ آورید ولو اینکه بخواهید از دست مشرکان بگیرید، معنی ندارد که خصوص علوم دینی باشد. مشرک را با علوم دین چکار؟))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده