ده گفتار شهید مطهری

ده گفتار شهید مطهری

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۰۹,۰۰۰
%۱۰
۹۸,۱۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
-
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۷۱
وزن:
۴۱۰ گرم
شابک:
9789645600127

معرفی کتاب

استاد شهید مرتضی مطهری، محقق، متفکر، نویسنده و از دانشمندان اسلام‌شناس در قرن معاصر است که لحظه لحظه انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرد و همواره با قلم روشنگرانه خود، در برابر شبهات و تحریفات به شیوا‌ترین بیان قیام کرده‌است.

اینک نیز پس از سالها مجموعه آثار باقی مانده از این ایشان که شامل سخنرانی‌ها و دست‌نوشته‌ها و نقد نامه‌های او است توسط نشر صدرا جمع‌آوری، بازنویسی و به چاپ رسیده‌است تا پاسخگوی سوالات بنیادین جوانان و متفکران در عصرهای گوناگون باشد.

از آشناترین آثار ایشان که به کتاب‌رسان آمده‌است، کتاب«ده گفتار» می‌باشد که حاصل جمع‌آوری ده مقاله ارزشمند از سالهای ۱۳۳۹ تا ۱۳۴۱، در انجمن ماهانه دینی، انجمن اسلامی مهندسین و ... است.

این اثر با روشی فقهی و با استدلال‌های منطقی نگاهی ژرف به موضوعاتی همچون احیای تفکر دینی، تقوا، امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، رهبری نسل جوان و... می‌اندازددر بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((آن حکمتی که به اصطلاح مولود تقوا است و آن روشنی و فرقانی که در اثر تقوا پیدا می‌شود حکمت عملی است نه حکمت‌ نظری . حکما اصطلاحی دارند که عقل را منقسم می‌کنند به دو قسم : عقل نظری و عقل‌ عملی .))

نظرات

حسن جعفری فرد
نویسنده مطلب
4 ماه قبل
28
با سلام و احترام : کتاب اثر شهید مطهری بوده و بسیار جذاب و جالب بوده از زحمت کشان و منتشر کردن این کتابها جای تشکر و قدر دانی را دارد.
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مقتل مطهر مقتل مطهر
۹ %
جعفر صالحان
۵۴,۰۰۰
۴۹,۱۴۰ تومان
بیست گفتار  شهید مطهری بیست گفتار  شهید مطهری
۱۰ %
شهید مرتضی مطهری
۱۰۹,۰۰۰
۹۸,۱۰۰ تومان
توحید  شهید مطهری توحید  شهید مطهری
۱۰ %
شهید مرتضی مطهری
۱۲۹,۰۰۰
۱۱۶,۱۰۰ تومان
حماسه حسینی جلد اول حماسه حسینی جلد اول
۱۰ %
شهید مرتضی مطهری
۱۴۹,۰۰۰
۱۳۴,۱۰۰ تومان
ختم نبوت  شهید مطهری ختم نبوت  شهید مطهری
۱۰ %
شهید مرتضی مطهری
۲۴,۰۰۰
۲۱,۶۰۰ تومان
جهان بینی توحیدی جهان بینی توحیدی
۱۰ %
شهید مرتضی مطهری
۳۹,۰۰۰
۳۵,۱۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها