کتاب بشارت از حضرت حجت

کتاب بشارت از حضرت حجت

4.2

مجموعه بیانات آیت‌اللّٰه بهجت پیرامون حضرت ولی ‌عصر عجل‌الله (عج)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۲۵۰,۰۰۰
%۱۵
۲۱۲,۵۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۴۵۶
وزن:
۳۶۴ گرم
شابک:
9786228127040

معرفی کتاب

در روایات به‌جامانده از اهل بیت (ع) داریم که در عصر ظهور فساد و ظلم به بالاترین سطح خود می‌رسد و به همین دلیل است که فرموده‌اند یاران امام عصر (عج) از مؤمن‌ترین جهادگران صدر اسلام پاک‌تر و خالص‌تر هستند. در دوران معاصر نیز که غیبت کبری و دوری از امام زمان، ایمان داشتن را برای انسان‌ها سخت کرده، شخصیت‌هایی مانند حضرت آیت‌الله بهجت مانند آینه‌ای هستند که می‌توانند با جایگاه و کرامت‌های خود نور ولی خدا را بر شیعیان بتابانند.

 

درباره کتاب بشارت از حضرت حجت (عج)

کتاب «بشارت از حضرت حجت (عج)» اثری است در رابطه با همین عارف ربانی بزرگ زمان ما که مشهور است بارها به دیدن امام عصر (عج) نائل آمده و افتخار مصاحبت با محضر پربرکت ایشان، نصیب وی گردیده است. این اثر خلاصه‌ای است از کتاب حضرت حجت (عج) است که سخنان، آموزه‌ها، توصیه‌ها و بیانات این عالم شیعی را حول موضوع امام زمان گردآوری کرده است.

کتاب بشارت حضرت حجت با نظر به اینکه مطالعۀ کتاب اصلی ممکن است برای بعضی از خوانندگان دشوار باشد یا حجم بالای آن انگیزۀ آن‌ها را کم کند، همان کتاب را در حجمی کمتر، قیمتی پایین‌تر اما با محتوایی یکسان ارائه کرده است. بی‌شک جزئیات کامل کتاب حضرت حجت و پرداخت به کوچک‌ترین مسائل، آن را به اثری خاص تبدیل کرده است؛ اما کتاب بشارت از حضرت حجت نیز، با رعایت امانت در انتقال مفاهیم اصلی و حفظ مهم‌ترین موضوعات، در سه بخش اصلی تدوین شده است. بخش اول سیرۀ مهدی آیت‌الله بهجت را بیان می‌کند و به راهنمایی‌های ایشان برای اصلاح باور به امام می‌پردازد؛ بخش دوم که بیشتر حجم کتاب را به خود اختصاص داده، در پنج فصل مختلف به جایگاه امامت، فلسفۀ غیبت، وظایف منتظران، حکایات تشرّف ایشان به محضر امام عصر، و پرسش و پاسخ برای رفع شبهات مردمی اختصاص یافته است؛ بخش سوم و پایانی نیز به شکل ویژه ارتباط و دیدارهای حضرت حجت (ع) را با آیت‌الله بهجت بررسی کرده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حضرت حجت حضرت حجت
۱۵ %
آیت الله بهجت
۵۰۰,۰۰۰
۴۲۵,۰۰۰ تومان
بصیرت و انتظار فرج بصیرت و انتظار فرج
۱۰ %
اصغر طاهرزاده
۵۸,۰۰۰
۵۲,۲۰۰ تومان
طاووس مستور طاووس مستور
۱۰ %
محبوبه زارع
۲۸,۰۰۰
۲۵,۲۰۰ تومان
رجعت از نظر شیعه رجعت از نظر شیعه
۱۰ %
آیت الله نجم الدین طبسی
۲۵۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰ تومان
پژوهشی درباره امام مهدی(عج) پژوهشی درباره امام مهدی(عج)
۱۰ %
آیت الله محمدباقر صدر
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
عهد دل عهد دل
۱۰ %
الهه بهشتی
۱۶,۰۰۰
۱۴,۴۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها