وسعت آفتاب

وسعت آفتاب

4.2

برش هایی کوتاه از زندگی و زمانه امام محمدتقی(ع)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۴۰,۰۰۰
%۱۰
۳۶,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 4 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان کوتاه
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۰۸
وزن:
۱۰۲ گرم
شابک:
9786222851354

معرفی کتاب

کتاب «وسعت آفتاب» برش‌هایی کوتاه از زندگی و زمانه امام محمد تقی (علیه السلام) است که توسط اکرم کریم زاده نوشته شده است. امام جواد تنها فرزند امام رضا (علیه السلام) که در هشت سالگی به امامت رسید و سن کم ایشان باعث شد که بسیاری از شیعیان و دشمنان به جایگاه ایشان شک کنند. امام جواد (علیه السلام) با حضور در مناظرات علمی بزرگان و ارائه برخی کرامات به یارانشان دل‌های آنان را آرام کردند و مقام رفیع خود را ثابت نمودند. امام نهم شیعیان که به جود و بخشش شهره بود با دسیسه خلفای عباسی و به دست همسر ملعونشان ام فضل به شهادت رسیدند. در این کتاب در قالب داستان‌هایی مینیمال با سیره این امام و اهم تلاش‌هایشان برای پیشبرد دین خداوند آشنا می‌شویم.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

آمد پیش امام گفت:«مردم شک دارند شما امام باشید.» جواب داد:«خداوند به حضرت داوود وحی کرد که پسرش سلیمان را جانشین خود کند با اینکه سلیمان کودک بود و گوسفند چرانی می‌کرد بعضی از بزرگان بنی اسرایل قبول نکردند و مردم را به شک انداختند. پس خداوند به حضرت داوود وحی کرد که عصای سلیمان و معترضان را بگیر و روی هر کدام علامتی بگذار و شب آن‌ها را در جایی مخفی کن فردا برو و چوب دستی‌ها را بردار عصای هرکس سبز شده باشد او جانشین و حجت خداست. همه این پیشنهاد را پذیرفتند. وقتی سراغ عصاهایشان رفتند، دیدند چوب دستی سلیمان سبز شده و برگ و میوه داده، همه قبول کردند که او حجت و پیامبر خداست.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

زیبای رانده‌شده زیبای رانده‌شده
۱۰ %
سید سعید هاشمی
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
من اهل بیت را دوست دارم  امام جواد (ع) من اهل بیت را دوست دارم  امام جواد (ع)
۱۰ %
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
مرا با خودت ببر مرا با خودت ببر
۱۰ %
مظفر سالاری
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها