مقام محمود

مقام محمود

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۵,۰۰۰
%۱۰
۶۷,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۳۲
وزن:
۲۰۶ گرم
شابک:
9786229554913

معرفی کتاب

شهید محمود بیاری از نیروهای تخریب بود که حتی پس از جانبازی در جبهه‌های دفاع مقدس از جهاد بازنایستاد و در جستجوی مقصود خود به جبهه های حق علیه باطل بازگشت و در نهایت پاداش مجاهدات‌های خود را نیز گرفت. این شهید عزیز زاده شهرستان سبزوار بود و در همان کودکی طی حادثه ای به درون چاه می‌افتاد. مادر شهید نذر می‌کند اگر فرزندش سالم باشد او را خرج راه دین و اهل بیت گرداند. محمود به شکل معجزه آسایی نجات می‌یابد و طبق نذر مادر زندگی این جوان صالح با فداکاری و جانبازی در راه آرمان‌های اسلام گره می‌خورد. این شهید عزیز از مداحان اهل بیت بود و در طی جنگ یکبار با رفتن بر روی مین جانباز می‌شود اما با وجود مشکل پا همچنان به جبهه برمی گردد و سرانجام در عملیات خیبر به آرزوی خود می رسد و پیکرش برای همیشه مفقودالاثر می شود.

کتاب «مقام محمود» گزیده خاطرات زندگی این شهید والامقام است که توسط سیدسعید آریانژاد نگاشته شده و در نشر راه یار به چاپ رسیده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می خوانید:

شب عملیات بود. محمود آرپی جی زن بود و من کمکش. آخرین اتمام حجت را با من کرد. قبلاً چند بار گفته بود؛ ولی انگار دلش آرام نمی گرفت. دلش شور می‌زد. شور آرپی جی. اتمام حجتش هم برای آن بود برای اینکه اگر اتفاقی برای محمود ،افتاد حواسم پرت نشود و در آن معرکه و زیر باران آتش و گلوله آرپی جی را فراموش نکنم و بردارمش. می‌گفت گران است می‌گفت بیت المال است می‌گفت ما مسئولیم می‌گفت فردای قیامت جواب نداریم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مرد رویاها مرد رویاها
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۳۸۰,۰۰۰
۳۴۲,۰۰۰ تومان
خاک های نرم کوشک خاک های نرم کوشک
۱۰ %
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
مسافر کربلا مسافر کربلا
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
من زنده ام - جلد نرم من زنده ام - جلد نرم
۱۰ %
۲۵۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰ تومان
طیب طیب
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
ملا صالح ملا صالح
۱۰ %
رضیه غبیشی
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها