مقام محمود

مقام محمود

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۵,۰۰۰
%۱۰
۶۷,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۳۲
وزن:
۲۰۶ گرم
شابک:
9786229554913

معرفی کتاب

شهید محمود بیاری از نیروهای تخریب بود که حتی پس از جانبازی در جبهه‌های دفاع مقدس از جهاد بازنایستاد و در جستجوی مقصود خود به جبهه های حق علیه باطل بازگشت و در نهایت پاداش مجاهدات‌های خود را نیز گرفت. این شهید عزیز زاده شهرستان سبزوار بود و در همان کودکی طی حادثه ای به درون چاه می‌افتاد. مادر شهید نذر می‌کند اگر فرزندش سالم باشد او را خرج راه دین و اهل بیت گرداند. محمود به شکل معجزه آسایی نجات می‌یابد و طبق نذر مادر زندگی این جوان صالح با فداکاری و جانبازی در راه آرمان‌های اسلام گره می‌خورد. این شهید عزیز از مداحان اهل بیت بود و در طی جنگ یکبار با رفتن بر روی مین جانباز می‌شود اما با وجود مشکل پا همچنان به جبهه برمی گردد و سرانجام در عملیات خیبر به آرزوی خود می رسد و پیکرش برای همیشه مفقودالاثر می شود.

کتاب «مقام محمود» گزیده خاطرات زندگی این شهید والامقام است که توسط سیدسعید آریانژاد نگاشته شده و در نشر راه یار به چاپ رسیده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می خوانید:

شب عملیات بود. محمود آرپی جی زن بود و من کمکش. آخرین اتمام حجت را با من کرد. قبلاً چند بار گفته بود؛ ولی انگار دلش آرام نمی گرفت. دلش شور می‌زد. شور آرپی جی. اتمام حجتش هم برای آن بود برای اینکه اگر اتفاقی برای محمود ،افتاد حواسم پرت نشود و در آن معرکه و زیر باران آتش و گلوله آرپی جی را فراموش نکنم و بردارمش. می‌گفت گران است می‌گفت بیت المال است می‌گفت ما مسئولیم می‌گفت فردای قیامت جواب نداریم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
مرد رویاها مرد رویاها
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۱۹۸,۰۰۰
۱۷۸,۲۰۰ تومان
نامه های فهیمه نامه های فهیمه
۱۰ %
علیرضا کمری
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
گلستان یازدهم گلستان یازدهم
۱۰ %
بهناز ضرابی زاده
۱۷۵,۰۰۰
۱۵۷,۵۰۰ تومان
من مادر مصطفی من مادر مصطفی
۱۰ %
رحیم مخدومی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
حکایت زمستان حکایت زمستان
۱۰ %
سعید عاکف
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها