مقام محمود
۰
۰
نام اثر :

مقام محمود

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
خاطرات
وزن :
۲۰۶ گرم
تعداد صفحه :
۲۳۲ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۶۷,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

شهید محمود بیاری از نیروهای تخریب بود که حتی پس از جانبازی در جبهه‌های دفاع مقدس از جهاد بازنایستاد و در جستجوی مقصود خود به جبهه های حق علیه باطل بازگشت و در نهایت پاداش مجاهدات‌های خود را نیز گرفت. این شهید عزیز زاده شهرستان سبزوار بود و در همان کودکی طی حادثه ای به درون چاه می‌افتاد. مادر شهید نذر می‌کند اگر فرزندش سالم باشد او را خرج راه دین و اهل بیت گرداند. محمود به شکل معجزه آسایی نجات می‌یابد و طبق نذر مادر زندگی این جوان صالح با فداکاری و جانبازی در راه آرمان‌های اسلام گره می‌خورد. این شهید عزیز از مداحان اهل بیت بود و در طی جنگ یکبار با رفتن بر روی مین جانباز می‌شود اما با وجود مشکل پا همچنان به جبهه برمی گردد و سرانجام در عملیات خیبر به آرزوی خود می رسد و پیکرش برای همیشه مفقودالاثر می شود.

کتاب «مقام محمود» گزیده خاطرات زندگی این شهید والامقام است که توسط سیدسعید آریانژاد نگاشته شده و در نشر راه یار به چاپ رسیده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می خوانید:

شب عملیات بود. محمود آرپی جی زن بود و من کمکش. آخرین اتمام حجت را با من کرد. قبلاً چند بار گفته بود؛ ولی انگار دلش آرام نمی گرفت. دلش شور می‌زد. شور آرپی جی. اتمام حجتش هم برای آن بود برای اینکه اگر اتفاقی برای محمود ،افتاد حواسم پرت نشود و در آن معرکه و زیر باران آتش و گلوله آرپی جی را فراموش نکنم و بردارمش. می‌گفت گران است می‌گفت بیت المال است می‌گفت ما مسئولیم می‌گفت فردای قیامت جواب نداریم.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده