سه دقیقه در قیامت

سه دقیقه در قیامت

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۴۰,۰۰۰
%۱۰
۳۶,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
جلد نرم
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۹۶
وزن:
۸۸ گرم
شابک:
9786227169348

معرفی کتاب

کتاب «سه دقیقه در قیامت» ماجرای تجربه نزدیک به مرگ یک مدافع حرم است.

تجربه‌ای نزدیک به مرگ (NDE)، موضوعی علمی و قابل تجربه برای همگان نیست، اما اشارات تجربه‌گران نشان دهنده صدق ماجراست. عده ای بیان این مسائل را دروغ می‌پندارند اما چه نفعی برای تجربه‌گر هست که بخواهد دروغ بگوید. در نمونه هایی دیده شده شخصی کور مادرزاد بوده و به هنگام این تجربه همه اتفاقات اطراف را دیده است یا بخشی از تجربه گران کودکان یا افراد بی‌دین و ضد خدا بودند که هیچ اطلاع یا اعتقادی به جهان بعد مرگ نداشتند.

به گفته تجربه‌گران زمان در جایی که روح تقریبا از بدن جدا شده معنایی ندارد یعنی در کل هیچ یک از محدودیت های جسمی وجود نداشته است. بیشتر سخنان تجربه‌گران را می‌شود در کتب دینی پیدا کرد.

این کتاب روایت تجربه نزدیک به مرگ یک مدافع حرم است. او از حسابرسی دقیق می‌گوید، از نیات خیری می‌گوید که انجام نداده اما برایش ثواب نوشته شده است، از ارزش اشک بر اباعبدالله(علیه‌السلام) وسفر کربلا می‌گوید، از صدقه و برکات آن و از گناهانی که سبک می‌شمارده اما دقیق حساب می‌شده می‌گوید.

در انتهای کتاب نویسنده به چند پرسش پاسخ می‌دهد و به نقد‌های صورت گرفته از چاپ اول، می‌پردازد.

شما می‌توانید نظرات آیات مصباح یزدی و جنتی را نیز در انتهای کتاب مطالعه کنید.

در برشی از کتاب می‌خوانیم:

بیشتر مردم از کنار موضوع مهم حل مشکلات مردم به سادگی عبور می‌کنند. اگر انسان بتواند حتی قدمی کوچک در حل گرفتاری بندگان خدا بردارد، اثر آن را در این جهان و در آنسوی هستی به طور کامل خواهد دید. در بررسی اعمال خود، مواردی را دیدم که برایم بسیار عجیب بود. مثلاً شخصی از من آدرس می خواست. من او را کامل راهنمایی کردم. او هم دعا کرد و رفت. من نتیجه دعای او را به خوبی در نامه عملم مشاهده کردم! یا اینکه وقتی کاری برای رضای خدا و حل مشکل مردم انجام می‌دادم، اثر آن در زندگی روزمره ام مشاهده می شد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

تا ابد زندگی (جلد دوم) تا ابد زندگی (جلد دوم)
۱۰ %
محمدرضا عابدینی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
تا ابد زندگی (جلد سوم) تا ابد زندگی (جلد سوم)
۱۰ %
محمدرضا عابدینی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
شنود شنود
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
مجموعه تا ابد زندگی (پنج جلدی) مجموعه تا ابد زندگی (پنج جلدی)
۱۵ %
۷۰۰,۰۰۰
۵۹۵,۰۰۰ تومان
سیاحت غرب سیاحت غرب
۱۰ %
محمدحسن آقانجفی قوچانی
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
آن سوی مرگ آن سوی مرگ
۱۰ %
جمال صادقی
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها