مجموعه نیمه دیگرم (دو جلدی)
۱۶
۰
نام اثر :

مجموعه نیمه دیگرم (دو جلدی)

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
جوانان
قالب کتاب :
مشاوره
وزن :
۶۹۸ گرم
تعداد صفحه :
۶۱۶ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۲۱۳,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۹۱,۷۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه «نیمۀ دیگرم» اثری دو جلدی است به قلم حجت الاسلام محسن عباسی ولدی، که شاید پیش از این با شیوه ادیبانه نگارش ایشان در مجموعه‌هایی همچون «من دیگر ما» آشنا شده باشید.

اما در این اثر که به آموزش مهارت های انتخاب همسر به شکل نیازی اساسی نگریسته می‌شود، گام به گام خوانندگان را به انتخاب زوجی مناسب و ازدواجی موفق نزدیک‌تر می‌کند.

جلد اول کتاب که با عنوان «از من بودن تا ما شدن» شناخته می‌شود. در چهار فصل به بررسی مهارت‌های انتخاب می‌پردازد که از جمله‌ آنها: ساختن معیارهای انتخاب همسر، کفویت و ابعاد آن، تحقیق و خواستگاری، نقش محبت در انتخاب همسر و زمان مناسب ازدواج است.

«از من بودن تا ما شــدن» در کنار قلم روان و سبک جذاب و نکات کلیدی اش، به یک ضمیمه نیز به همراه خود دارد که حاوی نثرهــای ادبــی اســت. «من می‌خواهم «تو» بشوم، راست می‌گویم» نام ضمیمه‌ زیبای این کتاب است.

جلد دوم کتاب که با عنوان «از ما شدن تا تا شدن» شناخته می‌شود، ابعاد مختلف ازدواج را نشان خواهد داد، موانع و مشکلات زندگی را با شما معرفی می‌کند و راه حل‌هایی آسان نیز برایشان طراحی می‌کند؛ همچنین بخشی از کتاب نیز به پرسش‌هایی اختصاص دارد که شاید از ذهن شما نیز گذشته باشد. این کتاب یک ضمیمه نیز به همراه خود دارد که حاوی نثرهای ادبی اســت. «مهر هر کسی به دل بیفتد، دل مال اوست» نام ضمیمه‌ این کتاب است.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده