مجموعه تا ساحل آرامش (چهار جلدی)
۲۳
۰
نام اثر :

مجموعه تا ساحل آرامش (چهار جلدی)

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
زوجین
قالب کتاب :
مشاوره
وزن :
۱۱۸۴ گرم
تعداد صفحه :
۱۰۴۷ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۳۵۷,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۵ ۳۰۳,۴۵۰ تومان

معرفی کتاب

محسن عباسی ولدی با مجموعه کتاب «تا ساحل آرامش» قصد دارد مخاطبان خود را قدم به قدم تا ساحل امن یک زندگی مشترک همراهی کند.

این اثر که حاصل ، مباحث طرح شده در برنامه «پرسمان تربیتی رادیو معارف» است، پس از بازنگری و اصلاح، از سال ۱۳۹۰ تاکنون بیش از ۵۰نوبت به چاپ رسیده‌است.

کتاب اول با نام «فانوس دانایی» قرار است خودمان را بشناسیم؛ عیوبمان را کشف کنیم، و با نگاهی تازه به جایگاهمان در هستی و هدف از وجود خودمان، یه سراغ شریک زندگی‌مان برویم.

کتاب دوم«قایق مهربانی» با موضوع بایدهای زندگی مشترک است؛ مثل خوش اخلاقی، درک طرف مقابل و مخصوصا خودمان را درشرایط مختلف جای او قرار دهیم ، به زندگی رنگ خدایی بزنیم و از ایجاد هر ترکی بر دیوار احترام‌ متقابل، جدا بپرهیزیم.

در کتاب سوم«بادبان مدارا» یاد می گیریم: فضای خانه را به سمت شادی بکشانیم، با مدارا و رفاقت زندگی کنیم و بعد از خطای هم دیگر، دوباره دلمان را از خاطرات بد پاک کنیم‌، اگر اشتباهی پیش‌آمد، جرعت عذرخواهی را داشته‌باشیم و خلاصه چگونه هر روز در کنارهم، حال زندگی را بهتر کنیم؟

در کتاب چهارم «گرداب دروغ» حرف از خط قرمزهای زندگی است؛ مثلا اگر هنوز فکر می کنید، رد کردن حدود شرعی و اخلاقی روابط با نامحرم، جزو لوازم بی ضرر روشنفکری در خانواده است؛ اگر قهر های طولانی و پر کشمکشی را تجربه می‌کنید؛ اگر مدام همسر خود را با ایده‌آل‌هایی فرسنگ‌ها دورتر از خود واقعی‌اش مقایسه می کنید،این کتاب برای شماست، تا زندگی‌تان را ساده تلخ نکنید.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده