شهر خدا

شهر خدا

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۲۵,۰۰۰
%۱۰
۲۲,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت بلند
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۸۴
وزن:
۳۰۰ گرم
شابک:
9786009187904

معرفی کتاب

انسان برای اینکه بتواند بهره کامل از یک موضوع را ببرد نیازمند این است که نسبت به آن معرفت و شناخت داشته باشد. چه بسیار عالمان و کتاب‌های گرانسنگی که مردم از کنار آن‌ها به سادگی می‌گذرند. زیرا از حقیقت والای آنها آگاه نیستند و نمی‌دانند چه استفاده‌های فراوانی می‌توانند از وجود آن‌ها ببرند. نسبت ما به ماه رمضان نیز اینگونه است. ما در این ماه صرفا به سختی‌هایی است که خداوند ما بر عهده ما قرار داده توجه داریم و هیچ اطلاعی نسبت به دلیل این چالش‌ها نداریم و از سویی این عدم معرفت سبب می‌شود تا بهره کافی از این ماه را نبریم.

استاد علیرضا پناهیان در کتاب «شهرخدا» به بررسی این موضوع می‌پردازند که چرا اصلا ماه رمضان؟ و انسان برای اینکه بهره بیشتری بتواند از این ماه کسب کند با چه دیدی باید به این ماه وارد شود و چه نگاهی سبب می‌شود تا بیشترین استفاده را از این ماه ببرد. اگر انسان از حکمت‌های این ماه آگاهی یابد آن وقت سختی‌های این ماه به شیرینی بدل می‌گردند و همچنین درمی‌یابد که از این ماه چه میوه‌ها و گوهرهای باارزشی می‌تواند دریابد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

خداوند متعال محیط نامرئی «رمضان» را نیز امن قرار داده است و در میدان وسوسه‌ها و تأثیر گذاری‌های روانی از عوامل نامرئی مانند شیطان مهمانان خود را از امنیت خوبی برخوردار کرده است. خبر پر راز و رمز بسته بودن دست‌های شیطان و به غل و زنجیر کشیده شدن ابلیس برای در امان بودن مهمانان خدا بسیار قابل تأمل است. دیگر شیطانی نیست که آدم‌ها را به هوس بیندازد هر چه باقی می‌ماند هوای دل خود ما آدم‌هاست. اگر باز هم وسوسه شدیم و گناه کردیم به این دلیل است که دیگر خودمان استاد شده‌ایم و آنچه باید از شیطان می‌آموختیم فراگرفته‌ایم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

ادب حضور (اسرار ماه مبارک رمضان) ادب حضور (اسرار ماه مبارک رمضان)
۱۰ %
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
قرآن نیم رقعی (ترجمه علی ملکی) قرآن نیم رقعی (ترجمه علی ملکی)
۱۰ %
۴۲۵,۰۰۰
۳۸۲,۵۰۰ تومان
استغفار و توبه استغفار و توبه
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۳۲,۰۰۰
۲۸,۸۰۰ تومان
بشنو از نی صفایی حائری بشنو از نی صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
گناهان کبیره گناهان کبیره
۱۵ %
آیت الله عبدالحسین دستغیب
۴۰۰,۰۰۰
۳۴۰,۰۰۰ تومان
برای مهمانی خدا آماده شویم برای مهمانی خدا آماده شویم
۱۰ %
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها