سر دلبران

سر دلبران

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۶۰,۰۰۰
%۱۰
۱۴۴,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 2 جلد
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
مشاوره
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۷۰
وزن:
۳۱۰ گرم
شابک:
9786006722047

معرفی کتاب

کتاب «سر دلبران» مباحث آموزشی استاد امیرحسین بانکی پور فرد به زوج‌های جوان برای داشتن زندگی توام با آرامش و لذت است. ایشان در ابتدای بحث خود موفقیت در کانون خانواده را داشتن احساس آرامش و سعادت بیان می‌کنند سپس توضیح می‌دهند که آرامش به چه معنا است. استاد به استناد به معارف دین اسلام و بیانات اهل بیت تلاش نموده‌اند عوامل داشتن آرامش در زندگی را توضیح دهند. از جمله این عوامل می‌توان به داشتن صداقت، صبر، سازگاری، مودت و حسن ظن اشاره کرد. دکتر بانکی پور از جمله روانشناسان اسلامی است که سعی نموده در کتبی که برای بحث ازدواج و زندگی مشترک می‌نویسد براساس تعالیم اسلام به راهنمایی نسل جوان بپردازد. مطالعه این کتاب به تمام جوان‌هایی که در تلاطمات دنیای مدرن به زندگی و همسر خود به عنوان سکینه نگاه می‌کنند توصیه می‌شود.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

زن و شوهر باید تا حد امکان از پرداختن به نقاط ضعف یکدیگر اجتناب کنند. تغافل بهترین شیوه در مقابل خطاهای کوچک و قابل گذشت است. خطرناک‌ترین چیزی که رابطه‌ی گفتاری زن و شوهر را به هم می‌ریزد این است که خدای ناکرده زن و شوهر به جای پروانه بودن پشه شوند. پروانه‌ها روی گل می‌نشینند و نقاط مثبت و جلوه‌های شیرین زندگی را می‌بینند اما پشه هر جایی که آلودگی و گندیدگی است آن جا می‌رود. وقتی ما روی نقاط ضعف تمرکز کنیم باعث ورود دردسر و زحمت و گیر دادن به یکدیگر میشویم. متأسفانه برخی همسران به جای اینکه انرژی خود را صرف تعریف و تحسین دیگری کنند فقط به سرزنش و ملامت یکدیگر می‌پردازند؛ غافل از اینکه با این نحوه از رفتار آتش لجاجت و کینه را در خرمن زندگی خود مشتعل می‌کنند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

کتاب زندگی - ماهیت و شناخت کتاب زندگی - ماهیت و شناخت
۱۰ %
۲۳۰,۰۰۰
۲۰۷,۰۰۰ تومان
مادر شوهرت را بکش مادر شوهرت را بکش
۱۰ %
محمدحسین قدیری
۱۵۵,۰۰۰
۱۳۹,۵۰۰ تومان
همسر من همسر من
۱۰ %
عفت السادات مرقاتی خویی
۸۹,۰۰۰
۸۰,۱۰۰ تومان
چه جوری به هم بیایم (جلد اول) چه جوری به هم بیایم (جلد اول)
۱۰ %
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
دوستت دارم چهل حدیث درباره آیین همسرداری - چاپ جدید دوستت دارم چهل حدیث درباره آیین همسرداری - چاپ جدید
۱۰ %
۱۲,۰۰۰
۱۰,۸۰۰ تومان
گلبرگ زندگی (جلد 4) گلبرگ زندگی (جلد 4)
۱۰ %
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها