زن،زندگی،آزادی
۴۸
۲
نام اثر :

زن،زندگی،آزادی

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۲۵۰ گرم
تعداد صفحه :
۹۰ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۶۸,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۲۰ ۵۴,۴۰۰ تومان

معرفی کتاب

اگر هنوز فرق بین واژه «اعتراضات» و  «اغتشاشات‌» برای کسی آشکار نیست یعنی باید نگاهش را به سمت وسط ماجرا بکشد و دستش به چند روایت بی‌طرف از یک ماجرا برسد تا حقیقت را لمس کند.

این کتاب داغ‌ترین اثری است که از کف خیابان تا حیاط دانشگاه، از مولوتوف تا تریبون آزاد از دانشجو تا شهرآشوب را برایتان بازگو می‌کند و اولین اغتشاش قرن جدید ایرانمان را با زبان مردم به تصویر می‌کشد.

پس در قسمتی از کتاب «زن،زندگی،آزادی» بخوانیم:

((پشت تریبون رفت و گفت: این همه اختیارات اگه اسمش دیکتاتوری نیست چیه؟ این اختیارات هیچ حد و مرزی نداره حتی خود خدا هم این قدر اختیارات نداره ؛ اما بدونید دیکتاتورها با سر نیزه خیلی کار کردن ولی هیچ دیکتاتوری نتونست به سرنیزه تکیه کنه ما برای پایین کشیدن این سرنیزه راهی جز ریختن تو خیابون نداریم . یک دفعه بسیجی‌ها شعار دادن«اغتشاش ، اعتراض ، تفکیک باید گردد». هم زمان صدای سوت و جیغ و کف جمعیت بلند شد . یک دفعه یک صدای آشنا گفت مرگ بر ... ))

****

((سهراب که مرا دید ، نگاهی به سر و شکلم انداخت و گفت دخترجون برو دنبال تیله بازی‌ات ، واقعا تو این کشور حجاب اجباریه؟ الان که تو رو دیدم دقیق‌تر فهمیدم معنی حجاب اجباری یعنی چی بذار ما بریم به کارمون برسیم ...))

به همراه این کتاب یک بسته نمک متبرک آستان قدس رضوی دریافت کنید.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

سید
۰۱ آذر ۱۴۰۱
کتاب رو در کمتر از نیم ساعت خوندم ادبیات قابل فهم نسل جوون و در عین حال بر پایه استدلال و منطق. خیلی دوست دارم مسابقه کتابخوانی برای جوون ها بگذارم با این کتاب ولی به دلیل حاشیه شهر بودن و گرونی کتاب توانایی شو نداریم. ولی بسیار زیبا و جذاب و تأثیرگذار بود. خدا قوت🌹🇮🇷
موهیتو
۱۲ آبان ۱۴۰۱
دمتون گرم چه سرعتی

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده