خانم کارکوب

خانم کارکوب

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۷۲,۰۰۰
%۱۰
۶۴,۸۰۰
تومان
موجودی:
فقط 5 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
زندگینامه داستانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۳۸
وزن:
۲۳۶ گرم
شابک:
9786008857297

معرفی کتاب

زهرا کارکوب، مادر شهیدان جمال، فریدون و منصور کارکوب‌زاده است که ماجرای پر فراز و نشیب روزهای زندگی او، باعث شده‌است تا رضیه غبیشی در کتاب پیش‌رو آن را برای شما روایت کند؛ روایتی که از زبان پسر جانبازش، محمدرضا، فرزند آزادهٔ جانباز دیگرش، هم‌رزم منصور فرزند کوچک و مفقودالاثر اش احمد پاکدامن و دخترش رویا شنیده شده‌است تا لحظات زیستن این بانو از سالها پیش از انقلاب نا روزهای پس از جنگ، گردآوری و نگارش شود.

در بخشی از این اثر زیبای نشر شهید کاظمی می‌خوانیم:

((اثر شستن لباس‌ها و پتوهای آلوده به مواد شیمیایی رزمندگان، دچار بیماری پوستی شده بودم. به همین دلیل دکتر غدغن کرده بود که به آبادان بروم؛ اما با دلتنگی‌ام چه باید می‌کردم؟ گاهی دل به دریا می‌زدم و می‌رفتم تا چند روزی در میان خاطرات بچه‌هایم و خانه‌ای که ذره ذره بزرگ شدنشان را در آن دیده بودم، زندگی کنم. آنجا که خانهٔ محبت و خاطرات بود، خانه‌ای که بوی بچه‌هایم را درون فضایش حس می‌کردم، جایی که خاطرات ریزودرشت را در خود نگه داشته بود و حالا حمیده و شوهرش امیر در آن زندگی می‌کردند. وقتی هم می‌رفتم، خیلی زود از نبودن بچه‌ها، خلیل، جلیل، محمدرضا، منصور و... دلم می‌گرفت...))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

کاش برگردی کاش برگردی
۱۰ %
رسول ملاحسنی
۱۴۵,۰۰۰
۱۳۰,۵۰۰ تومان
عروس نجف عروس نجف
۱۰ %
فاطمه انجم افروز
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
حلوای عروسی حلوای عروسی
۱۰ %
فاطمه دانشور
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
آرام جان آرام جان
۱۰ %
محمدعلی جعفری
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
مادر ایران مادر ایران
۱۰ %
نور الهدی ماه پری
۵۷,۰۰۰
۵۱,۳۰۰ تومان
از دامن مادر شهید سید مهدی اسلامی خواه از دامن مادر شهید سید مهدی اسلامی خواه
۱۰ %
۳۲,۰۰۰
۲۸,۸۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها