استراتژی رسیدن به استراتژی
۳
۱
نام اثر :

استراتژی رسیدن به استراتژی

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
کارآفرینان
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۳۰۰ گرم
تعداد صفحه :
۳۲۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۲۱۴,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۹۲,۶۰۰ تومان

معرفی کتاب

اگر مدیریت یک مجموعه یا یک پروژه و یا حتی یک هدف شخصی را دنبال می‌کنید حتما در طول انجامش بارها از خودتان سوال کرده‌اید آیا این روشی که برای رسیدن به موفقیت انتخاب کرده ایم مسیر درستی بوده است؟ آیا وقتش نشده راهکار دیگری را امتحان کنم و سعی کنم به شیوه دیگری برای رسیدن به هدف تلاش کنم؟ اصلا از کجا بدانم چه رویکردی برای رسیدن به هدف درست اتخاذ شده و چه زمان وقت تغییر دادن رویکرد است؟

این‌ها سوالاتی است که بسیاری از مدیران و فعالان در فضای کسب و کار با آن ها مواجه هستند و پاسخشان را نمی‌دانند. کتاب «استراتژی رسیدن به استراتژی» که حاصل سال‌ها پژوهش سه استاد مدیریت دانشگاه هاروارد است در تلاش است که به این سوالات پاسخ مناسبی بدهد. در این کتاب به شما آموزش داده می شود که در هر موقعیت و شرایط از چه شیوه‌هایی می‌توانید برای اتخاذ بهترین راهبرد استفاده کنید. این کتاب این آگاهی را به شما می‌دهد زمان منقضی شدن یک استراتژی را دریابید و بدانید با چه سبکی شیوه جایگزین آن را پیدا کنید. در این کتاب پس از بررسی رویکردهای متفاوت شما در نهایت به یک پالت استراتژی می‌رسید که در واقع هنر خلق استراتژی در موقعیت‌های مختلف است. اهمیت این کتاب نه در ماهی گرفتن برای خوانندگان بلکه آموزشی کاربردی ماهیگیری است. مطالعه این کتاب را به تمام مدیران کسب و کار و همه افراد کارآفرینی که به دنبال توسعه فردی و شغلی خود هستند پیشنهاد می‌شود.انتشارات آریاناقلم این اثر را با همکاری انتشارات  هاروارد و با مقدمه‌ای اختصاصی از نویسندگان کتاب برای مخاطبان ایرانی منتشر کرده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

رهبران موفق شرکت‌های به کارگیرنده رویکرد آرمان گرایانه ، چرخه پویای تجسم خلق و پافشاری را از نقطه‌ای به نقطه دیگر هدایت می‌کنند شما نیازمند لحظه دریافت شهودی هستید و سپس جهت گیری مشخصی را در نظر میگیرید شما نگهبان ارشد شعله‌ها هستید سازمانی را می‌سازید که به آن آرمان واقعیت بخشد، هدف نهایی را به اطلاع دیگران می‌رسانید و پیروزی‌های زودهنگام را جشن می‌گیرید و تعهد روشنی نسبت به تحقق آرمان دارید. استبو جایز می گوید: معتقدم نیمی از آنچه کارآفرینان موفق را از اشخاص ناموفق متمایز می‌کند ثبات قدم و پافشاری است در نهایت هنگامی که آرمان گرایی به نقطه پایانی خود می‌رسد نیاز دارید تا شرکت را از میان تغییر و تحولات لازم اما دشوار به سوی دیگر رویکردها هدایت کنید.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

شاگرد داوینچی
۲۵ بهمن ۱۴۰۱
برای تعامل با بقیه آدم ها هم خوبه ختی اگر کسب و کار خاص نداشته باشی

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده