ادب الهی (کتاب دوم: مبانی تربیت)
۷
۱
نام اثر :

ادب الهی (کتاب دوم: مبانی تربیت)

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۳۱۸ گرم
تعداد صفحه :
۲۹۶ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۶۷,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه پنج جلدی «ادب الهی» اثری انسان‌ساز است که با جمع‌آوری و تدوین و تنظیم آخرین سخنرانی‌های استاد بزرگ اخلاق، حاج آقا مجتبی تهرانی، توسط موسسه فرهنگی پژوهشی مصابیح الهدی به نگارش درآمده‌است.

جلد دوم این مجموعه با نام «مبانی تربیت»، به سراغ پایه‌های اساسی تربیت رفته است و در بیست و پنج جلسه، با درنظر گرفتن کامل شرایط شخص تربیت شونده، تمامی مراتب تربیت را تبیین نموده است.

اگر می خواهید با داعیان دیگرسازی آشنا شوید، یا تاثیر عبادت و طاعت را در تربیت صحیح بدانید، و به خصوص اگر از فرهنگ‌سازان جامعه هستید که عمل، سخن و افکار شما حتی بر یک نفر از انسان‌های آفریده‌شده جهان اثر دارد، با مطالعه این اثر مسیر دقیق و آشنای آن را در پیش بگیرید.

می‌توانید در بخشی از کتاب بخوانید:

((وقتی شیطان به معنای اعم وارد می شود, می خواهد دست انسان خالی باشد.حالا از هر بعدی که به این مساله نگاه کنید ابتدا در یک درجه پائینش در مورد امثال ما سعی می کند انسان را به سوی معاصی سوق دهد;اما اگر دید نمی توانداین کار را بکند و انسان به سمت معصیت نمی رود, سراغ حسنات او می رود. یعنی کاری می کند که در مرحله اول ,حسنه ای را انجام ندهد و در مرحله دوم حسنات را ترک کند. اگر به این امر موفق نشد در این جهت تلاش می کند که حسنات را انجام بدهد, اما...))

دیدگاه خوانندگان

اسفندیار
۱۱ مهر ۱۴۰۰
این تقسیم بندی برای هر علمی ضروری است و واقعا نگاه جامعی داشند

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده