یاد استاد

یاد استاد

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۴۰,۰۰۰
%۱۰
۱۲۶,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی
صفحات:
۳۱۰
وزن:
۲۴۴ گرم
شابک:
9786225796218

معرفی کتاب

عارفان و عالمان چراغ راه مومنان برای رسیدن به خداوند هستند. کسانی که طلب رسیدن به عرفان و معرفت این بزرگواران مسیر زندگی فرد را مشخص می‌کنند. حضور این استادان اخلاق برای زندگی هر شخصی که طالب وصل باشد الزامی است. استادانی که راه را پیموده‌اند و از راه و چاه ابتلائات آگاه هستند. اگر فردی نیز توانایی تشرف به حضور این استادان را نداشته باشد می‌تواند با مطالعه سیره و زندگی این بزرگان راه را از میان کلمات بیابد.

کتاب «یاد استاد» زندگی استاد اخلاق آیت الله حاج شیخ علی سعادت پرور از زبان شاگردان و مصاحبان این عالم بزرگوار است. ایشان از جمله شاگردان علامه طباطبایی بودند که تحصیل را در مدرسه حجتیه قم شروع کردند و بسیار زود به درجه اجتهاد رسیدند و علوم عقلی و معارف عرفانی را از محضر علامه استفاده کردند. بزرگانی همچون آیت الله هادی فقهی، استاد اخلاق حجه الاسلام تحریری، استاد فیاض بخش در مورد جناب سعادت پرور سخن گفته‌اند و نشان داده‌اند ایشان چگونه مستغرق در مقام توحید و از آن سو چقدر نسبت به کمالات و مراتب خود اهل اختفا بوده‌اند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

ایشان برای مرحوم علامه طباطبایی چنان احترامی قائل بودند که هرگاه نام ایشان می‌آمد، حال روحی‌شان در چهره‌شان اثر می‌گذاشت؛ سپس می‌فرمودند:«من همه اینها را از حال روحی استادم مرحوم علامه نسبت به استاد خودشان مرحوم آیت الحق استاد سید علی آقای قاضی گرفتم.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حرکت صفایی حائری حرکت صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
معیشت پرهیزکارانه معیشت پرهیزکارانه
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای - ابولقاسم کریمی
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
آدم شدن چه مشکل آدم شدن چه مشکل
۱۰ %
سید حسین هوشی سادات
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
مردی در تبعید ابدی مردی در تبعید ابدی
۲۰ %
نادر ابراهیمی
۱۸۵,۰۰۰
۱۴۸,۰۰۰ تومان
اخلاق در خانه دو جلدی اخلاق در خانه دو جلدی
۱۰ %
۶۱,۰۰۰
۵۴,۹۰۰ تومان
رهایی از تکبر پنهان رهایی از تکبر پنهان
۱۰ %
علیرضا پناهیان
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها