ملکه موش ها
۷
۰
نام اثر :

ملکه موش ها

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
نوجوان
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۱۸۴ گرم
تعداد صفحه :
۱۴۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۵,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب «ملکه موش ها» سومین اثر از مجموعه ماجرای دشت مرموز است. محمد میرکیانی نویسنده کهنه کار عرصه کودک و نوجوان که بسیاری از آثار او به نمایشنامه رادیویی و مجموعه تلویزیونی تبدیل شده اند در این مجموعه داستان هایی از یک جنگل خیالی نوشته که حیوانات در آن به رقابت و رفاقت با یکدیگر می پردازند.

داستان های این مجموعه وامدار ادبیات باسابقه و کهن ایرانی است گرچه در آن تلاش داشته مفاهیم اخلاقی امروز و موضوعاتی که جوامع انسانی در این سال ها با آن ها دست و پنجه نرم می‌کنند را به کودکان بیاموزد. موضوعاتی مثل اخلاق مداری، عدالت، اهمیت قدرت و اعتماد به همنوع از جمله مسائلی هستند که به شکل ضمنی و در طی داستان زندگی این حیوانات به آن ها پرداخته می‌شود.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

روبیچ هر چند قدم که بر می‌داشت نگاهی به پشت سر می‌انداخت تا از بودن روباه‌ها مطمئن شود. به دره ددان رسیدند، ناگهان صدای بال زدن بازاگ از دور شنیده شد. روبیچ که سعی می‌کرد خودش را دلیر و بزرگ نشان بدهد گفت روباه‌های آوازه خوان بروید به دره ددان. روباه ها از راه باریکی در دامنه یکی از کوه‌ها گذشتند و خودشان را به دره ددان رساندند. آنها تا به دره رسیدند تازه چهره ترس را دیدند همه چیز در تاریکی پررنگی فرو رفته بود دست و پای روباه‌ها از ترس می‌لرزید. کوه ها در تاریکی فرو رفته هریکی به شکل دلهره آوری آن‌ها را محاصره کرده بود. روبیچ با صدایی که ترس و لرزش از آن شنیده میشد با خنده ساختگی گفت: «حالا بخوانید.»

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده