لی لی

لی لی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۰,۰۰۰
%۱۰
۶۳,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۱۷۹
وزن:
۲۱۴ گرم
شابک:
9786227808223

معرفی کتاب

کتاب «لی‌لی» داستان مردی متاهلی است که در دام عشق به زنی دیگر افتاده است. او در زندگی زناشویی خود با همسرش چالش‌های فراوانی دارد و احساس می‌کند با زنش در هیچ چیز اشتراک ندارد به همین خاطر تصمیم دارد از زندگی پرآشوب شان به دامن زنی فرار کند که احساس می‌کند او را درک می‌کند و متوجه نیازهای او هست. سیدمیثم موسویان در این اثر با دنبال کردن قصه عاشقی این مرد متاهل در تلاش است تا مفاهیم عمیق‌تری از عشق و هدف زندگی را بازتاب دهد. مرد دوستی خطاط به نام توحید دارد که در این مسیر یافتن راه درست او را یاری می‌دهد. این کتاب اثری بزرگسالانه و با نثری پیچیده همراه است. مخاطب برای ارتباط با ماجرای کتاب و دنبال کردن اتفاقات باید به خود و اثر زمان کافی را بدهد. نویسنده در این اثر مدرن به سراغ روابط پیچیده و درهم تنیده دنیای امروز رفته که تنها بر سرگشتی و حیرانی انسان می‌افزاید و مسیر او را از راه آرامش دور می‌سازد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

این مهم نبود که یادداشت‌های او چطور زندگی را تحلیل یا پیش بینی می‌کنند. این مهم بود که هر وقت شکی داشتم یکی‌شان را بر میداشتم و می‌دادم دست مترجم. حالا به نوعی می‌ترسیدم درباره آن‌ها با کسی حرف بزنم به طرز احمقانه‌ای می‌ترسیدم طلسمش بشکند. یعنی لی‌لی این‌ها را کی نوشته بود؟ ممکن بعد از نوشتن همه‌اش را فراموش کرده باشد؟ باورنکردنی است. طوری رفتار کرد که هیچ از یادداشت‌ها خبر ندارد. نکند اصلاً او ننوشته باشد؟ این‌ها را کسی برای من نوشته که همه چیز زندگی من و زن و پدر و مادر و همه و کارم را می‌داند. ممکن است از وقتی که لیلی کتاب را خریده تا قبل از این که کادو کند به کسی داده باشد؟ به یک جادوگر کف بین با غیب گو؟ هرچه می‌گذشت پرسیدن درباره آنها سخت‌تر می‌شد. یادداشت‌هایی که با شخصیت لیلی خیلی فرق داشتند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

خاطرات سفیر خاطرات سفیر
۱۰ %
نیلوفر شادمهری
۱۵۵,۰۰۰
۱۳۹,۵۰۰ تومان
داستان سیستان داستان سیستان
۱۰ %
رضا امیرخانی
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
آبنبات دارچینی آبنبات دارچینی
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۷۵,۰۰۰
۲۴۷,۵۰۰ تومان
قصه های من و ننه آغا قصه های من و ننه آغا
۱۰ %
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
آتش بدون دود (7 جلدی) آتش بدون دود (7 جلدی)
۱۰ %
نادر ابراهیمی
۱,۱۹۰,۰۰۰
۱,۰۷۱,۰۰۰ تومان
رهش رهش
۱۰ %
رضا امیرخانی
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها