قهرمان دبیرستان امیرکبیر

قهرمان دبیرستان امیرکبیر

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۳۰,۰۰۰
%۱۰
۱۱۷,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
نوجوان
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۶۸
وزن:
۲۰۴ گرم
شابک:
9786003900851

معرفی کتاب

کتاب (قهرمان دبیرستان امیرکبیر) به قلم سید احمد زرهانی داستان زندگی یک نوجوان متدین در شیراز است که جلسات هفتگی معارفش ترک نمی‌شود.به خاطر شغل پدرش مجبور به مهاجرت به اهواز می‌شود و در دبیرستان جدید با چالش های جدید روبرو می‌شود.علی احسان زاده که او را شیخ علی میخوانند از همان ابتدا به فکر تربیت و اصلاح دوستانش هست و کار را تا جایی پیش می‌برد که با همکلاسی هایش در جریان انقلاب اسلامی نقش مهمی در مبارزات شهر اهواز ایفا میکند.

در ادامه برشی از کتاب را میخوانید :

علی و بهزاد تعجب کردند و از او پرسیدند که چه شده است؟ سیناپور گفت: «وقتی که شما مشغول نماز شدید من هم تصمیم گرفتم که جلو بیایم و به شما اقتدا کنم ولی سخنرانی اهانت آمیز سرهنگ ابریشمی تصیمیم مرا عوض کرد. بلافاصله از سالن خارج شدم و در کنتور برق دبیرستان را باز کردم و فیوز آن را درآوردم و با عجله  از مدرسه خارج شدم.علی و بهزاد خندیدند. بهزاد گفت: من از امروز اسم سیناپور را «سینا چریک» می گذارم.» باز هم بچه ها خندیدند و کمی درباره ی کارهایشان صحبت کردند و قرار گذاشتند که ساعت ۱۰ صبح روز بعد در جلسه ی خیابان ساحل شرکت کنند. موقع رفتن علی به سیناپور گفت: «خدا حافظ سینا چریک.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آبنبات دارچینی آبنبات دارچینی
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۷۵,۰۰۰
۲۴۷,۵۰۰ تومان
ارمیا ارمیا
۱۰ %
رضا امیرخانی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
اسماعیل اسماعیل
۱۰ %
امیرحسین فردی
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
آتش بدون دود (7 جلدی) آتش بدون دود (7 جلدی)
۱۵ %
نادر ابراهیمی
۱,۱۹۰,۰۰۰
۱,۰۱۱,۵۰۰ تومان
دهکده خاک بر سر دهکده خاک بر سر
۱۰ %
فائضه غفارحدادی
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
آبنبات هل دار آبنبات هل دار
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۹۰,۰۰۰
۲۶۱,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها