شیر خدا علی
۶
۰
نام اثر :

شیر خدا علی

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۲۸۴ گرم
تعداد صفحه :
۲۴۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۷۲,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

نوشتن برای کودکان و نوجوانان کار دشواری است. مخصوصا اگر نویسنده تصمیم داشته باشد در مورد شخصیت‌های بزرگ و مفاهیم مهم زندگی سخن بگوید. استفاده از عبارات ساده و کلمات آشنا برای کودکان و در عین حال انتقال صحیح مفاهیم نکته‌ای است که به پیچیدگی کار می‌افزاید. از سوی دیگر بسیاری از والدین به کتاب‌هایی نیاز دارند که بتواند مفاهیم دینی و اعتقادی را با قلمی روان به کودکان بیاموزد. «شیر خدا علی» نوشته علی شعیبی تلاش کرده است تا در جهت برطرف کردن این نیاز قدمی بردارد.

در این اثر ما با داستانی شیرین و روان از زندگی امیرالمومنین (علیه السلام) روبرو هستیم. اتفاقات این کتاب پیش از ولادت حضرت آغاز می‌شود و تا زمان شهادت ایشان ادامه می‌یابد. این کتاب راوی اتفاقات متقن تاریخی است و از معتبرترین مستندات روایی برای نقل حوادث زندگی امام علی (ع) استفاده کرده است. «شیر خدا علی» به کمک تصویرگری صحنه‌هایی از اتفاقات زندگی حضرت بر جذابیت خود افزوده است و سبب می‌شود تا نوجوانان تجربه شیرین‌تری از مطالعه این کتاب داشته باشند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

با ورود فاطمه به کعبه ناگهان پنج زن در حالی که لباس‌های سفید به تن داشتند و بوی عطر آنها فضا را پر کرده بود بر فاطمه نازل شدند. آنها خود را معرفی کردند: «حوا، همسر آدم» «ساره همسر ابراهیم»، «آسیه همسر فرعون»، «مادر حضرت موسی» و «مریم مادر عیسی» آن زنان از طرف خداوند مأموریت داشتند تا برای زایمان به فاطمه کمک کنند زنان بهشتی رو به فاطمه کردند و گفتند: «سلام بر تو ای بانوی الهی.» فاطمه جواب سلام آنها را داد. زنان بهشتی در برابر دختر اسد نشستند.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده