مهدویت (ره‌نامه: جلد۴۰)

مهدویت (ره‌نامه: جلد۴۰)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۷۵,۰۰۰
%۱۰
۶۷,۵۰۰
تومان
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۵۶
وزن:
۱۰۶ گرم
شابک:
9786225503120

معرفی کتاب

مسئله‌ی مهدویت در شمار چند مسئله‌ی اصلی در چرخه و حلقه‌ی معارف عالیه‌ی دینی است؛ مثل مسئله‌ی نبوت مثلاً اهمیت مسئله‌ی مهدویت را در این حد باید دانست؛ چرا؟ چون آن چیزی که مهدویت مبشر آن هست همان چیزی است که همه‌ی انبیا همه‌ی بعثت‌ها برای خاطر آن آمدند و آن ایجاد یک جهان توحیدی و ساخته و پرداخته‌ی بر اساس عدالت و با استفاده‌ی از همه‌ی ظرفیت‌هایی است که خدای متعال در انسان به وجود آورده و قرار داده؛ یک چنین دورانی است دیگر دوران ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) دوران جامعه ی توحیدی است دوران حاکمیت توحید است دوران حاکمیت حقیقی معنویت و دین بر سراسر زندگی انسان‌ها است و دوران استقرار عدل به معنای کامل و جامع این کلمه است. و انبیا نیز برای تحقق همین اهداف آمدند.چهلمین ره‌نامه مشتمل بر رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون بحث «مهدویت» است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

ما ملت ایران باید به این معنای انتظار، بیش از گذشته تکیه کنیم؛ چون دنیای بشری به انتظاری که ما داریم محتاج است. این امیدی که در دل ملت ایران وجود داشت و در سایه‌ی آن توانست این کارهای بزرگ را انجام بدهد ملّت‌های ضعیف و مظلوم دنیا، امروز به این امید احتیاج دارند؛ آنها هم باید این امید را پیدا کنند. اگر پیدا کردند و نور امید در دل تابید کارهای دنیا اصلاح خواهد شد و مشکل ملّت‌های مظلوم، اگر نگوییم به صورت کامل به صورت معتنابهی ولو در طول چند سال - حل خواهد شد. اما اگر این امید در دلها نتابد و همان طوری که شیطان‌ها خواستند مردم مأیوس باشند، ملّت‌ها مأیوس بمانند، روز به روز وضع بدتر خواهد شد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

عزیز عزیز
۱۰ %
بهزاد دانشگر
۵۸,۰۰۰
۵۲,۲۰۰ تومان
طاووس مستور طاووس مستور
۱۰ %
محبوبه زارع
۲۸,۰۰۰
۲۵,۲۰۰ تومان
قیام قیام
۱۰ %
علی صفایی حائری
۱۰۵,۰۰۰
۹۴,۵۰۰ تومان
طوفان واژه ها طوفان واژه ها
۱۰ %
سید حمیدرضا برقعی
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
تو می آیی تو می آیی
۱۰ %
علی صفایی حائری
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
انتظار صفایی حائری انتظار صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها