کار و تلاش (ره‌نامه: جلد۳۲)

کار و تلاش (ره‌نامه: جلد۳۲)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۷۵,۰۰۰
%۱۰
۶۷,۵۰۰
تومان
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۵۶
وزن:
۱۰۶ گرم
شابک:
9786225503045

معرفی کتاب

نفس کار احترام دارد. نفس تحرک و تلاش در جهت درست دارای احترام است؛ این نگاه اسلام است همه چیز بر پایه‌ی این تکریم و احترام بایستی شکل بگیرد اگر ما چیزی به نام حقوق کارگر و منزلت کارگر تعریف می‌کنیم بر اساس همین احترام به کار و احترام به کارگر باید باشد. واقع قضیه هم این است که تمدن‌های بشری و پیشرفت‌های مادی عالم در همه ی دوره‌ها و همچنین پیشرفت معنوی و روحی و درونی هر انسان جز با کار فراهم شدنی نیست؛ کار لازم است. تلاش لازم است. این آیه‌ی کریمه‌ای که قاری خوش صوت امروز ما برایمان خواندند: «وَأَنْ لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سعی»؛ یعنی دستاورد شما تنها در سایه‌ی سعی شما و تلاش شما و کار شما است. سی‌وسومین جلد از مجموعه ره‌نامه مشتمل بر بیانات مقام معظم رهبری پیرامون «کار و تلاش» است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

امروز کار برایمان مهم است. کارآفرینی مهم است. این است که ما امروز در مقابل یک فشار جهانی قرار داریم. دشمنی وجود دارد در دنیا که می‌خواهد با فشار اقتصادی و با تحریم و با این کارهایی که شماها می‌دانید سلطه‌ی اهریمنی خودش را برگرداند به این کشور. هدف این است یک کشور به این خوبی با این همه منابع طبیعی با این موقعیت سوق الجیشی با همه‌ی امکانات زیر نگین یک قدرتی در دنیا بوده یک روز انگلیس‌ها بودند. یک روز آمریکایی ها بودند. در واقع نظام سلطه دستگاه سلطه امپراتوری سلطه حالا آمریکا یک گوشه ای از این امپراتوری است اینها مسلط بودند بر این کشور؛ انقلاب دست این‌ها را کوتاه کرده سلطه می‌خواهد برگردد به این کشور همه‌ی این تلاشها برای این است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

نتایج نوآوری باز نتایج نوآوری باز
۱۰ %
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
گفتارهای بنیادین گفتارهای بنیادین
۱۰ %
آیت الله محمدباقر صدر
۱۰۵,۰۰۰
۹۴,۵۰۰ تومان
آرزوهای دست ساز آرزوهای دست ساز
۱۵ %
میلاد حبیبی
۷۵,۰۰۰
۶۳,۷۵۰ تومان
دست های بوسیدنی دست های بوسیدنی
۱۰ %
حسن قدوسی زاده
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت
۲۵ %
هرژه - موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه
۵,۰۰۰
۳,۷۵۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها