دیپورت

دیپورت

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۸۵,۰۰۰
%۱۰
۷۶,۵۰۰
تومان
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۶۴
وزن:
۱۶۲ گرم
شابک:
9786000350949

معرفی کتاب

پیمان امیری جوان کرمانشاهی است که در رشته مهندسی عمران درس خوانده اما پس از چند سال تلاش برای یافتن کار ناامید می‌شود. او تصمیم می‌گیرد با مهاجرت به آلمان در آنجا سرنوشت خود را دنبال کند. او به شکل قانونی به ترکیه سفر می‌کند و از آنجا به صورت غیرقانونی راهی یونان می‌شود. اما پلیس یونان او را می‌گیرد و او خود را به عنوان کرد سوری جا می‌زند. به همین خاطر به جای بازگشت به ترکیه به سوریه دیپورت می‌شود. در میانه راه عده‌ای از تروریست‌های النصره آن‌ها را گروگان می‌گیرند. پیمان به اسارت تکفیری‌ها در می‌آید و این کتاب داستان اتفاقاتی است که در دوران اسارت از سر گذرانده و اینکه چگونه از آن مخصمه نجات پیدا می‌کند. عملیات نجاتی که ردپای مدافعان حرم در آن دیده می‌شود.

در ادامه برشی از کتاب «دیپورت» را می‌خوانید:

در یکی از روزها به دلیل تعداد بیشتر مهاجرها، تصمیم بر این شد که نماز جماعت شکسته خوانده شودا پیش‌نماز هم به صورت چرخشی انتخاب می‌شد از قضا یکی از روزها قرعه به نام من افتاد و باید امام جماعت می‌شدم. رنگ به رو نداشتم. با وجود اینکه این مدت کاملا حواسم جمع بود و یاد گرفته بودم که چطور به سبک آنها نماز بخوانم و آدابشان را رعایت کنم ولی این بار شرایط تغییر کرده بود. قرار بود نماز بخوانم و بیست سی نفر ترسناک نگاهم کنند دنبال راه فراری میگشتم تا کس دیگری را جایگزین کنند اما فایده‌ای نداشت بدنم می لرزید از خدا خواستم کمکم کند چون ممکن بود این نماز باعث بشود جانم را از دست بدهم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

قصه های من و ننه آغا قصه های من و ننه آغا
۱۰ %
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
آرزوهای دست ساز آرزوهای دست ساز
۱۵ %
میلاد حبیبی
۶۰,۰۰۰
۵۱,۰۰۰ تومان
داستان سیستان داستان سیستان
۱۰ %
رضا امیرخانی
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
ارمیا ارمیا
۱۰ %
رضا امیرخانی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
دختران آفتاب دختران آفتاب
۱۰ %
جمعی از نویسندگان
۲۲۵,۰۰۰
۲۰۲,۵۰۰ تومان
بار دیگر شهری که دوست می داشتم بار دیگر شهری که دوست می داشتم
۱۰ %
۹۹,۰۰۰
۸۹,۱۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها