دیپورت

دیپورت

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۸۵,۰۰۰
%۱۰
۷۶,۵۰۰
تومان
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۶۴
وزن:
۱۶۲ گرم
شابک:
9786000350949

معرفی کتاب

پیمان امیری جوان کرمانشاهی است که در رشته مهندسی عمران درس خوانده اما پس از چند سال تلاش برای یافتن کار ناامید می‌شود. او تصمیم می‌گیرد با مهاجرت به آلمان در آنجا سرنوشت خود را دنبال کند. او به شکل قانونی به ترکیه سفر می‌کند و از آنجا به صورت غیرقانونی راهی یونان می‌شود. اما پلیس یونان او را می‌گیرد و او خود را به عنوان کرد سوری جا می‌زند. به همین خاطر به جای بازگشت به ترکیه به سوریه دیپورت می‌شود. در میانه راه عده‌ای از تروریست‌های النصره آن‌ها را گروگان می‌گیرند. پیمان به اسارت تکفیری‌ها در می‌آید و این کتاب داستان اتفاقاتی است که در دوران اسارت از سر گذرانده و اینکه چگونه از آن مخصمه نجات پیدا می‌کند. عملیات نجاتی که ردپای مدافعان حرم در آن دیده می‌شود.

در ادامه برشی از کتاب «دیپورت» را می‌خوانید:

در یکی از روزها به دلیل تعداد بیشتر مهاجرها، تصمیم بر این شد که نماز جماعت شکسته خوانده شودا پیش‌نماز هم به صورت چرخشی انتخاب می‌شد از قضا یکی از روزها قرعه به نام من افتاد و باید امام جماعت می‌شدم. رنگ به رو نداشتم. با وجود اینکه این مدت کاملا حواسم جمع بود و یاد گرفته بودم که چطور به سبک آنها نماز بخوانم و آدابشان را رعایت کنم ولی این بار شرایط تغییر کرده بود. قرار بود نماز بخوانم و بیست سی نفر ترسناک نگاهم کنند دنبال راه فراری میگشتم تا کس دیگری را جایگزین کنند اما فایده‌ای نداشت بدنم می لرزید از خدا خواستم کمکم کند چون ممکن بود این نماز باعث بشود جانم را از دست بدهم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

چایت را من شیرین میکنم چایت را من شیرین میکنم
۱۰ %
زهرا اسعد بلنددوست
۲۴۰,۰۰۰
۲۱۶,۰۰۰ تومان
دختران آفتاب دختران آفتاب
۱۰ %
جمعی از نویسندگان
۳۲۵,۰۰۰
۲۹۲,۵۰۰ تومان
خاطرات سفیر خاطرات سفیر
۱۰ %
نیلوفر شادمهری
۲۲۰,۰۰۰
۱۹۸,۰۰۰ تومان
آتش بدون دود (7 جلدی) آتش بدون دود (7 جلدی)
۱۵ %
نادر ابراهیمی
۱,۱۹۰,۰۰۰
۱,۰۱۱,۵۰۰ تومان
آبنبات هل دار آبنبات هل دار
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۹۰,۰۰۰
۲۶۱,۰۰۰ تومان
اسماعیل اسماعیل
۱۰ %
امیرحسین فردی
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها