دشمن شدید دفتر اول

دشمن شدید دفتر اول

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۲۶
وزن:
۳۷۰ گرم
شابک:
9786009604821

معرفی کتاب

شاید بتوان گفت دوران مبارزه حق و باطل، تاریخی به بلندای آفرینش انسان توسط خداوند دارد؛ اما از اساسی ترین ستیزه جویی‌ها، جریان‌شناسی انحراف با محوریت یهود است.

مجموعه دو جلدی «دشمن شدید» که توسط حجت الاسلام و المسلمین استاد مهدی طائب تحقیق، جمع‌آوری و تحلیل شده‌است، با تمرکز بر نبرد میان اسلام و یهود، تقابل همیشگی حق و باطل را در برهه‌های سرنوشت‌سازی دنبال می‌کند که پس از عروج رسول‌الله برای جوامع اسلامی رخ داده‌است.

جلد اول از این مجموعه، در ابتدا به معرفی پیامبران پیش‌از بنی‌اسرائیل می‌پردازد و به همین ترتیب پس از معرفی انبیاء اولوالعزم، سرگذشت آنان را بررسی می‌کند تا به زمان پیامبر برسد.

در بخشی از این اثر که توسط انتشارات شهید کاظمی به کتاب‌رسان آمده‌است، می‌خوانیم:

((گرچه برخی تعریف اصطلاحی تاریخ را علم به حوادث گذشته بشری دانسته‌اند اما واقعیت این است که این نگاه به تاریخ، نمی‌تواند در حال و آینده جوامع، مفید و مؤثر باشد. در حقیقت، تاریخ، علم به وقایع درس‌آموز و عبرت‌انگیز گذشته و قوانین و سنن الهی حاکم بر آن وقایع است تا از آن وقایع و عوامل، درس و عبرت گرفته شود و وضعیت موجود و آینده در جهت مطلوب تغییر یابد. این نوع نگاه به تاریخ، بصیرت‌افزا و راه گشای افراد و جوامع بشری است؛ به طوری که هیچ‌گاه، کهنه نمی‌شود و در گذشته، باقی نمی‌ماند. در این رویکرد، گذشته چراغ راه آینده قرار می‌گیرد.))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

دشمن شدید دفتر دوم دشمن شدید دفتر دوم
۱۰ %
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
تبار انحراف (جلد 3) تبار انحراف (جلد 3)
۱۰ %
سیدمحمدمهدی حسین‌پور - مجتبی رضایی‌آدریانی
۱۴۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰ تومان
تبار انحراف (جلد اول) تبار انحراف (جلد اول)
۱۰ %
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
آن دختر یهودی آن دختر یهودی
۱۰ %
خوله حمدی - اسماء خواجه زاده
۲۱۵,۰۰۰
۱۹۳,۵۰۰ تومان
آیشمن در اورشلیم آیشمن در اورشلیم
۱۰ %
۲۲۰,۰۰۰
۱۹۸,۰۰۰ تومان
تبار انحراف (جلد 4) تبار انحراف (جلد 4)
۱۰ %
سیدمحمدمهدی حسین‌پور - مجتبی رضایی‌آدریانی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها