خوب است بدانید

خوب است بدانید

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۴۰,۰۰۰
%۱۰
۳۶,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۴۰
وزن:
۱۶۸ گرم
شابک:
9786004413459

معرفی کتاب

کتاب «خوب است بدانید» گزیده یادداشت‌های استاد شهاب مرادی در وبسایت شخصی خود است. او که این وبسایت را برای ارتباط میان خود و مخاطبان پرشمارش ایجاد کرده بود بسیار زود این بستر به محفلی برای مشاوره و ارتباط با نسل جوان بدل گشت. بسیاری از جوانان شبهات و سوالات اعتقادی خود را مطرح نمودند و ایشان تلاش کردند با بهره گیری از روایات و معارف الهی پاسخی دقیق و متناسب شرایط روز ارائه دهند. حاصل این تعامل چند صد مطلب کوتاه و خواندنی بود که اکنون بخش کوچکی از آن در این اثر به چاپ رسیده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

کنترل، یک مهارت است و نیاز به یادگیری و تمرین دارد باور کن! پیش نیاز کنترل، اختیار است؛ یعنی اگر تو ناخدایی باید سکان کشتی در دست تو باشد. ولی در بسیاری از موارد سکان کشتی در دست ما نیست! یعنی باد و موج هدایت کشتی را در دست دارند نه ناخدا. خدا ناخدای هر کشتی‌ای را مسئول انحراف، سردرگمی و غرق شدن آن کشتی می‌داند. بسیاری از ناخداها تمایل‌شان به نقد و بررسی نحوه‌ی عملکرد ناخداهای کشتی‌های دیگر بیشتر است تا نقد خود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

در هر شرایطی دوستت دارم در هر شرایطی دوستت دارم
۱۰ %
دبی گلی یوری - منا خاطری
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
همسر من همسر من
۱۰ %
عفت السادات مرقاتی خویی
۸۹,۰۰۰
۸۰,۱۰۰ تومان
آنجا که خانه ام نیست آنجا که خانه ام نیست
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۲۶,۰۰۰
۲۳,۴۰۰ تومان
آرامش طوفان ها (مهارت های مدیریت ناهنجاری های کودکان و نوجوانان) آرامش طوفان ها (مهارت های مدیریت ناهنجاری های کودکان و نوجوانان)
۱۰ %
آبنبات پسته ای آبنبات پسته ای
۱۰ %
مهرداد صدقی
۳۵۰,۰۰۰
۳۱۵,۰۰۰ تومان
آبنبات دارچینی آبنبات دارچینی
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۷۵,۰۰۰
۲۴۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها