یک داستان تخیلی با مفهوم قرآنی (تازه چه خبر)

یک داستان تخیلی با مفهوم قرآنی (تازه چه خبر)

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۴۰,۰۰۰
%۱۰
۳۶,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
خشتی
صفحات:
۱۶
وزن:
۶۴ گرم
شابک:
9789640223772

معرفی کتاب

کتاب «تازه چه خبر؟» از مجموعه یک داستان تخیلی با مفهوم قرآنی است که توسط خانم کلر ژوبرت نوشته شده و می‌خواهد به کودکان بیاموزد که به دیگران سوءظن نداشته باشند و همواره رفتار دیگران را به نیکی تفسیر کنند. در این داستان موش موشک و کلاغو دو دوست هستند که متوجه حضور یک فرد تازه به نام موش سفید در جنگل می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند با موش سفید دوست شوند اما او به ایشان توجهی ندارد. کلاغو گمان می‌کند این رفتار موش سفید به خاطر بخل و غروری است در این موجود وجود دارد. اما بعدتر مشخص می‌شود مشکلی دارد که باعث می‌شود متوجه صدای اطراف خود نشود و در واقع حیوانی مهربان و دست و دلبازی است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

صبح روز بعد، موموشک مثل هر روز از کلاغو پرسید:«تازه چه خبر؟» و خودش جواب داد:«امروز می‌خواهم بفهمم چرا موش سفید جواب ما را نداده.» کلاغو گفت: «ولش کن چه کارش داری؟ بیا با هم بازی کنیم.» ولی موموشک به حرفش توجه نکرد و راه افتاد به لانه‌ی موش سفید که رسید در زد کسی در را باز نکرد موموشک از پنجره نگاه کرد. موش سفید یک عالم ذرت جمع کرده بود و کلوچه می‌پخت مو موشک با تعجب پرسید:«با این همه کلوچه می‌خواهد چه کار کند؟ کلاغو پوفی کرد و گفت:«پس فکر کردی چرا در را باز نکرده؟ همه را برای خودش می‌خواهد هم بی ادب است هم خسیس.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مهمان خدا مهمان خدا
۱۰ %
مژگان حامد
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا) زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
پانچلو    تو برای من عزیزترینی پانچلو    تو برای من عزیزترینی
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
کفش‌های بافتنی (داستان‌های شکرخدا) کفش‌های بافتنی (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
محمد مثل گل بود محمد مثل گل بود
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها