باغ خنده 2

باغ خنده 2

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
رده سنی:
نوجوان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۷
وزن:
۱۲۸ گرم
شابک:
9789640234471

معرفی کتاب

کتاب «باغ خنده؛ جلد دوم» شامل مجموعه‌ای از داستان‌های طنز و مطالب خنده‌دار است که با نقاشی‌های زیبا همراه شده و برای بچه‌ها سرگرمی جذابی به حساب می‌آید. هر بخش از این کتاب با خلاقیت نویسندگان آن به شکلی متفاوت طرح شده و با داستان‌های کُمیک (تصویری)، لطیفه، کاریکلماتور و یا داستان‌های بی‌کلام، پیامی مذهبی و اخلاقی را به کودک منتقل می‌کند. این مجموعه داستان به قلم «سید سعید هاشمی» نوشته شده و با هدف آشنا کردن بچه‌ها با مفاهیم فرهنگی و بومی ایران، به وسیلۀ طنز و صمیمیت آن‌ها را جذب خود می‌کند.

«حدیث، کمیک استریپ / خلیج فارس، شعر، کاریکلماتور، داستان / کارت حقوق بابا، جدول، شوخی‌های پیامبر (ص)، ماجراهای شهر درهم و برهم، بفرمایید چند تا لطیفۀ خنک اما بامزه!، شوخی در جبهه و خیالات روزمرۀ نوید» عناوین داستان‌های این کتاب هستند. کتاب باغ خنده بخشی از دستۀ کتاب‌های پروانه است که به کوشش گروه کودک و نوجوان انتشارات به‌نشر، برای گروه سنی «ج» (کلاس‌های چهارم، پنجم و ششم) به چاپ رسیده و منتشر گردیده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

اصیل آباد اصیل آباد
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
شازده کوچولو (نیم رقعی) شازده کوچولو (نیم رقعی)
۱۰ %
دوسنت اگزوپری - رحماندوست
۳۳,۰۰۰
۲۹,۷۰۰ تومان
کودکستان آقا مرسل کودکستان آقا مرسل
۱۰ %
داوود امیریان
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
تن تن و سندباد تن تن و سندباد
۱۰ %
محمد میرکیانی
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
سفر به جنوب سفر به جنوب
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۱۸,۰۰۰
۱۶,۲۰۰ تومان
چغک چغک
۱۰ %
صهبا
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها