ایلیا (جلد شانزدهم)

ایلیا (جلد شانزدهم)

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۶۹,۰۰۰
%۱۰
۶۲,۱۰۰
تومان
رده سنی:
نوجوان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
وزیری
صفحات:
۳۰
وزن:
۱۱۴ گرم
شابک:
9786229841587

معرفی کتاب

کتاب «ایلیا – طلسم سایه» شانزدهمین جلد از مجموعه کتاب مصور (کمیک استریپ) «ایلیا تولد یک قهرمان» است و در این قسمت از این مجموعه، داستان مبارزۀ قهرمان نوجوان شهر با شرورهایی را روایت می‌کند که قصد ایجاد آشوب و ترس در دل مردم را دارند. این کتاب با تصویرگری‌های فوق‌العاده، رنگ‌های چشم‌نواز و کاغذهای روغنی باکیفیت یک تجربۀ متفاوت را برای کودکان و نوجوانان رقم خواهد زد. در این داستان ایلیا که به عنوان قهرمان شهر برگزیده شده و به همراه دوستانش، هرکدام قدرتی ماورایی کسب کرده‌اند، به جنگ یک ابرشرور جدید می‌روند.

«امین توکلی» نویسنده و طراح بااستعداد کشورمان که در آغاز سنین نوجوانی وارد حوزۀ طراحی شد، این شخصیت را براساس باورهای ملّی خود و فانتزی‌های برگرفته از کمیک‌های خارجی خلق کرده است. ایلیا نه فقط نماد نوجوانان ایرانی، بلکه الگویی برای تمام فرزندان این سرزمین است که روحیۀ سلحشوری را از پدران خود به یادگار برده‌اند؛ کودکان دیروز و جوانان فردا که مانند این قهرمانان داستان، قصد دارند از این باورها، از این میراث فرهنگی در برابر شخصیت‌های ابرشروری مانند مهیار دفاع کنند و برای نجات شهر از چنگ طلسم سایه، با یکدیگر متحد شوند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مجموعه ایلیا (دوره 19 جلدی) مجموعه ایلیا (دوره 19 جلدی)
۱۵ %
۱,۲۶۶,۰۰۰
۱,۰۷۶,۱۰۰ تومان
ایلیا (جلد اول و دوم) ایلیا (جلد اول و دوم)
۱۰ %
۱۲۹,۰۰۰
۱۱۶,۱۰۰ تومان
ایلیا دهم و یازدهم ایلیا دهم و یازدهم
۱۰ %
۱۲۹,۰۰۰
۱۱۶,۱۰۰ تومان
ایلیا  جلد پنجم ایلیا  جلد پنجم
۱۰ %
امین توکلی
۶۹,۰۰۰
۶۲,۱۰۰ تومان
ایلیا (جلد دوازدهم) ایلیا (جلد دوازدهم)
۱۰ %
۶۹,۰۰۰
۶۲,۱۰۰ تومان
ایلیا جلد سیزدهم ایلیا جلد سیزدهم
۱۰ %
۶۹,۰۰۰
۶۲,۱۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها