انجامش بده

انجامش بده

مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
مشاوره
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۰۴
وزن:
۲۹۶ گرم
شابک:
9786229435298

معرفی کتاب

آیلت فیشباخ در کتاب جدیدش با عنوان «انجامش بده» از نقشه شروع کارهای مهم می‌گوید؛ اینکه از کجا شروع کنیم؟ چطور با موانع مواجه شویم؟ می شود از مشکلات خسته نشویم؟ کارهای ارزشمند چه چیزهایی هستند و چطوری وقتمان را تلف نکنیم؟

کارهای زیادی هست که نقشه انجامش را تا نتیجه برای خودمان نقاشی می‌کنیم اما دست و پایمان می لرزد که یک قدم سمت آن‌ها برداریم؛ تغییرات مهم زندگی که با همین اتفاق عقب و عقب تر می‌افتند، جایی باید رغم بخورند و به سمت برنامه‌های انجام نشده برویم، در حقیقت جمله «دل را به دریا زدن» را عملی کنیم.

اما چجوری؟

 راه‌های انگیزه بخش این اثر را بخوانیم تا با پای خودمان به سمت هدف های کوچک و بزرگ حرکت کنیم.

در بخشی از کتاب نوشته شده:

(( هرمهمانی به دیوار می چسبد و وارد جمع نمى‌شود، خجالتى درنظر گرفته میشود. محتاج توجه بودن و خجالتی بودن باهم فرق دارند؛ اما هردو به میـزان صمیمت بسـتگى دارند. افرادى که برداشت اشتباهى از صمیمیت دارند، رفتارهاى متفاوتى از خودشـان نشـان می‌دهند. این مسئله در خصوص ســخاوت هم صدق میکند؛ همة افراد سخاوتمند داشته هایشان را با دیگران تقسیم میکنند؛ اما ممکن است از حد بگذرند؛ یعنى یا خساست کنند و کمتر ببخشند یا اینکه بی‌ملاحظگی کنند و پول و زمانشان را بى‌حساب خرج کنند. دراینجا نیز کسانی که برداشت اشتباهى از سخاوت دارند، کاملا باهم فرق می کنند. تفاوت بین فرد خسیس و فرد دست و دل باز خیلى بیشتراز تفاوت بین دو فرد سخاوتمند است. ))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

فقر احمق می کند فقر احمق می کند
۱۰ %
الدار شفیر - سندهیل مولاینیتن
۱۸۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰ تومان
بازداشتگاه صورتی بازداشتگاه صورتی
۱۰ %
۶۹,۰۰۰
۶۲,۱۰۰ تومان
هنر شفاف اندیشیدن هنر شفاف اندیشیدن
۱۰ %
رولف دوبلی - عادل فردوسی پور - بهزاد توکلی - علی شهروز
۱۴۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰ تومان
زندگی به سبک جهادی زندگی به سبک جهادی
۱۰ %
محمد رستمی تاجیک
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
پاداش پاداش
۱۰ %
سید شمس الدین میرابوطالبی - دن آریلی
۹۸,۰۰۰
۸۸,۲۰۰ تومان
هنر رضایت از زندگی هنر رضایت از زندگی
۱۰ %
عباس پسندیده
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها