ارمغان شکست

ارمغان شکست

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۷۰,۰۰۰
%۱۰
۱۵۳,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 6 جلد
رده سنی:
عمومی / والدین
قالب:
مشاوره
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۰۴
وزن:
۲۳۰ گرم
شابک:
9786008441618

معرفی کتاب

شکست آموزنده

   پشت هر شکست درس ها و نکاتی است که اگر از آن ها استفاده شود پیروزی های بزرگ تری را در بر دارد به شرطی که انسان بداند و بتواند آن نقاط ضف را شناسایی کند و برای رفع آن ها برنامه ریزی کند. معمولا به ما یاد داده اند که هر رنج و بلا و شکست و ناکامی ناستوده و ناپسند و نامطلوب است و آسایش و راحتی همواره مطلوب است این موضوع ریشه در آموخته هایی دارد که موفقیت و شکست را در ذهن ما شکل داده اند اما به واقع مفهوم این دوژاه چیست؟ در کتاب ارمغان شکست- چگونه شکست فرزندان را به موفقیت تبدیل کنیم؟ بیشتر با دو روی سکه شکست و موفقیت آشنا می شویم.

"گاهی ما والدین با مراقبت های بیش از حد، ناخودآگاه ترس از شکست را به فرزندانمان منتقل می کنیم و این ترس بزرگ ترین مانع برای تجربه موقعیت های جدید و چشیدن لذت آموختن است . تشویق کردن فرزند نوجوانتان به عنوان عضوی شایسته و متعهد در خانواده، مرحله ای از موفقیت در زندگی را برای آن ها فراهم می کند . اگر نوجوانی بداند که مجبور به انجام کاری نیست ، این مسئله غالبا به ناتوانی در انجام کار در دنیای واقعی تبدیل می شود . مسئولیت داشتن در کارهای منزل، برای مثال کارهای روزمره و شست و شو، کمک می کند نوجوانان معنای مراقبت از چیزهای مهم را در زندگی خود یاد بگیرند . در نهایت این روش باعث می شود نوجوانان اعتماد به نفس ، احساس کارایی بیشتر و انگیزه بیشتری برای ادامه این روند در زندگی بزرگ سالی خود داشته باشند" آنچه خواندید بخش هایی از این کتاب بود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

بازداشتگاه صورتی بازداشتگاه صورتی
۱۰ %
۶۹,۰۰۰
۶۲,۱۰۰ تومان
ریز عادت ها ریز عادت ها
۱۰ %
استفان گایز
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
باشگاه مغز جلد یک باشگاه مغز جلد یک
۱۰ %
حامد اختیاری - تارا رضاپور
۱۸۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰ تومان
گزیده ای از تئوری انتخاب گزیده ای از تئوری انتخاب
۱۰ %
۱۴۸,۰۰۰
۱۳۳,۲۰۰ تومان
محرمانه با همسران محرمانه با همسران
۱۰ %
مریم تیموری - اشرف السادات فتحی
۲۸,۰۰۰
۲۵,۲۰۰ تومان
فقر احمق می کند فقر احمق می کند
۱۰ %
الدار شفیر - سندهیل مولاینیتن
۱۸۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها