اردیبهشت اتفاق افتاد

اردیبهشت اتفاق افتاد

اردیبهشت اتفاق افتاد

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۸۰,۰۰۰
%۱۰
۱۶۲,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۲۰
وزن:
۳۱۰ گرم
شابک:
9786225458505

معرفی کتاب

روحانی مدافع

مدافعان حرم یکی از دستاوردهای جدید انقلاب اسلامی است، دقیقا در زمانه ای که مخالفان جمهوری اسلامی ایران آن را متهم به عدم تربیت نیروهای معتقدی کرده بود که جان خود را برای وطن فدا کنند، جهانیان با پدیده ی نوظهوری به نام مدافعان حرم روبرو می شوند ، مدافعانی که در یک نگاه کلان و راهبردی برای آرمان و اعتقادات انقلابیشان از جان خود می گذرند و به یاری مظلوم می شتابند و از زاویه ای دیگر با این جانفشانی سایه جنگ را از کشور و مردمان خود نیز دور می کنند.

کتاب اردیبهشت اتفاق افتاد روایت زندگی روحانی مدافع حرم شهید حجت الاسلام مجید سلمانیان، کسی که  بعد از گرفتن دیپلم وارد حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) کرج شد است. این شهید والامقام در مناظق مختلف کشور به تبلیغ دینی پرداخته بود و در سال ۱۳۹۳ از طریق حوزه نمایندگی نیروی قدس تهران، بعد از گذراندن دوره آموزشی در یزد و کرمانشاه به سوریه اعزام شد.

در قسمتی از این کتاب می خوانیم:" روستای خلصه بودم که شیخ کمیل بی سیم زد و گفت شیخ جدیدمان رسیده، مجید سلمانیان با نام جهادی «عبدالله ابومهدی». آمدند پیش من. قرار بود با یکی از نیروهای لشکر ۲۵ برویم خان طومان و مجید را معرفی کنیم. اولین بار توی خلصه دیدمش. جوان چهارشانه هیکلی با چهره آفتاب سوخته و یک جای شکستگی روی ابرو. لهجه تهرانی داشت، لاتی و داش مشتی حرف میزد. با اینکه خیلی گرم سلام علیک کرد در اولین برخورد توی ذهنم گفتم: « اوه اوه این دیگه کیه کی میخواد با این کار کنه؟ چه آدم غدی به نظر میرسه.» "

 

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

رویای بیداری رویای بیداری
۱۰ %
نسرین پرک
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
یادت باشد یادت باشد
۱۰ %
رسول ملاحسنی
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
در مکتب مصطفی در مکتب مصطفی
۱۰ %
جمال یزدانی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
مرتضی و مصطفی مرتضی و مصطفی
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۷۲,۰۰۰
۶۴,۸۰۰ تومان
برای زین اب روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی برای زین اب روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی
۱۰ %
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
هیچ چیز مثل همیشه نیست هیچ چیز مثل همیشه نیست
۱۰ %
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها