آغوش مادر

آغوش مادر

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۳۰,۰۰۰
%۱۰
۲۷,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
زیر 12 سال
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رحلی
صفحات:
۱۲
وزن:
۷۴ گرم
شابک:
9786227812176

معرفی کتاب

کتاب «آغوش مادر» یک داستان مصور از حوادث روزگار جنگ است. صدام جنایتکار و رژیم متجاوزش هنگامی که دیدند در میدان نبرد توانایی مقاومت در برابر رزمندگان مخلص ایرانی را ندارند با حمله موشکی به شهرهای ایران و بمباران مناطق غیرنظامی تلاش داشتند به شکلی ناجوانمردانه ایران را مجبور به عقب نشینی و متحمل شکست کنند. بسیاری از مردان مومن و انقلابی ایران در طی این بمباران ها به شهادت رسیدند اما هیچکدام از جوامع بین المللی و سازمان های جهانی نسبت به این ماجرا اعتراض نکردند و دور از چشم ناظران بین المللی این مردم مظلوم ایرانی بودند که به خاک و خون کشیده می‌شدند. این کتاب تصویری کوچک از این فاجعه تلخ و غمبار است. ماجرای خانواده‌ای که در طی یک بمباران خانه‌شان فرو می‌ریزد و دختر خانواده به درخواست مادر مجروحش می‌رود تا برادر نوزادش را از زیر آوار نجات دهد. این داستان مصور به خوبی روی تلخ و سیاه جنگ را به کودکان نشان می‌دهد و به نسلی که جنگ را ندیده‌اند دشمن برای به زانو در آوردن ملت غیور ایران به چه جنایت‌هایی متوسل شد اما به موفقیت نرسید.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

زن ایستاد و دخترک وحشت زده خودش را به دیوار چسباند. هر دو در سکوت به هم خیره شده بودند. دست زن به سمت دخترک دراز شده بود و در نگاهش خواهشی موج می‌زد. او پشت سر هم کلماتی بریده بریده را زیر لب تکرار می‌کرد. سوختگی شدید و لباس‌های سیاه و چادر سوخته ی زن؛ دخترک را یاد لحظاتی پیش انداخت و دلشوره‌اش بیشتر شد. جرأت جلو رفتن نداشت. از اینکه نمی‌توانست کاری از پیش ببرد صدای گریه‌اش بلند شد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آرزوی زنبورک آرزوی زنبورک
۱۰ %
کلر ژوبرت
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
پانچلو    هدیه مخصوص تو پانچلو    هدیه مخصوص تو
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا) سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
قصه های من و بابام (جلد دوم) قصه های من و بابام (جلد دوم)
۱۰ %
اریش ازر - ایرج جهانشاهی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
فیلشاه: کی از همه بهتره؟ فیلشاه: کی از همه بهتره؟
۱۰ %
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها