آبنبات دارچینی

آبنبات دارچینی

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۲۷۵,۰۰۰
%۱۰
۲۴۷,۵۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
رمان طنز
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۹۸
وزن:
۳۷۸ گرم
شابک:
9786000328573

معرفی کتاب

در چند سال اخیر، مهرداد صدقی دست به انتشار اثری متفاوت زد که اولین کلمه در عنوان آن را آبنبات تشکیل می‌داد، «آبنبات هلدار»«آبنبات دارچینی»«آبنبات پسته‌ای»«آبنبات نارگیلی»؛ از همین‌جا طعم شیرین طنزهای آشنای این نویسنده به یاد مخاطب می‌آمد اما وقتی چشممان را به کلمات زیبای رمان دوختیم، دیدیم، این اثر که بارها تجدید چاپ شده، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

اگر در «آبنبات هل‌دار» با خانواده پر شور و شوخ و صبور محسن آشنا شدید و لحن دلنشین بجنوردی آنها را یاد گرفته‌اید، وقت آن است که «آبنبات دارچینی» را امتحان کنید؛ در این جلد اتفاقات عجیب و غیر منتظره‌ای در ساله‌های ۷۲تا۷۴، انتظار شما و البته شخصیت‌های اصلی کتاب را می‌کشند.

مثلا در بخشی از کتاب میخوانید:

((به این نتیجه رسیدم که "زندگی یک نامردآدمیه!" یعنی اگر قرار است چیزی به تو بدهد، چیزی هم از تو می‌گیرد. گاهی هم اگر قرار است چیزی به تو بدهد، دو تا چیزِ هم‌زمان می‌دهد تا در زمانی که مانده‌ای کدام را انتخاب کنی هر دو را از تو بگیرد.))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آبنبات پسته ای آبنبات پسته ای
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
آبنبات هل دار آبنبات هل دار
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۹۰,۰۰۰
۲۶۱,۰۰۰ تومان
آبنبات نارگیلی آبنبات نارگیلی
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۶۵,۰۰۰
۲۳۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها