کمین دارساوین

کمین دارساوین

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۰,۰۰۰
%۱۰
۴۵,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 9 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۹۰
وزن:
۸۴ گرم
شابک:
9786000332402

معرفی کتاب

کتاب «کمین دارساوین» چهل و یکمین جلد از مجموعه «قصه فرماندهان» است. این اثر که براساس زندگی سردار شهید مهدی زین الدین نوشته شده تلاش نموده در قصه هایی کوتاه و خواندنی نوجوانان را با زندگی و فعالیت های این فرمانده دلاور آشنا کند. ایشان فرمانده لشکر علی ابن ابی طالب قم بودند و در آبان ماه 1363 در آستانه یک عملیات جدید به همراه برادرش مجید به شهادت رسیدند. او از جوانان نخبه و درسخوانی بود که حتی از دانشگاه های فرانسه نیز پذیرش داشت اما تکلیف را در این دید که بایستد و از مام وطن دفاع کند. لشکر 17 علی ابن ابی طالب در عملیات های مهمی همچون آزادسازی خرمشهر با راهبری شهید زین الدین حضور داشتند و ایفای نقش نمودند. این اثر گریزی است به لحظات درخشان و انسانی این شیرمرد تربیت یافته مکتب روح الله.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

آقامهدی همیشه دنبال کادرسازی بود. افراد را شناسایی و ارزیابی می‌کرد برخی را که روحیه عملیاتی داشتند خط مقدم می‌فرستاد برخی را هم از خط به عقب می‌فرستاد چون میدانست این کاره نیستند.نیروهایی را انتخاب می‌کرد که عملکردشان باعث حیرت بقیه میشد پای کار مشخص می‌شد انتخابش درست و دقیق بوده است. همیشه جلوتر از نیروها بود؛ دقیق‌تر و عمیق‌تر. قبل از عملیات والفجر ۴ نیروهای شناسایی به عمق خاک عراق رفتند. وقتی برگشتند با اطمینان اعلام کردند دشمن در منطقه مورد نظر دوازده قبضه دارد. آقامهدی گفته بود سیزده قبضه. نظرش درست بود. شب قبلش خودش رفته بود شناسایی.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

خداحافظ سالار خداحافظ سالار
۱۰ %
حمید حسام
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
حکایت زمستان حکایت زمستان
۱۰ %
سعید عاکف
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
من زنده ام - جلد نرم من زنده ام - جلد نرم
۱۰ %
۲۵۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰ تومان
یکشنبه آخر یکشنبه آخر
۱۰ %
معصومه رامهرمزی
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 2) سلام بر ابراهیم (جلد 2)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
نامه های فهیمه نامه های فهیمه
۱۰ %
علیرضا کمری
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها