کلیدهای پرورش هوش اخلاقی در کودکان و نوجوانان
۱
۱
نام اثر :

کلیدهای پرورش هوش اخلاقی در کودکان و نوجوانان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
-
وزن :
۳۱۰ گرم
تعداد صفحه :
۲۸۰ صفحه
نوع جلد :
شومیز
به زودی موجود می شود

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

اثر مقابل با تمرکز بر روی هوش اخلاقی در کودکان و نوجوانان به ترجمه آثار میشل بُربا پرداخته‌است و با تلاش خانم فرناز فرود راهنمای کامل و جامعی برای والدین خواهد بود تا در مسیر رشد فرزندان خود،تازه‌ترین یافته‌های روانشناسی را دریابند. 

همچنین با پاسخ به سوالات آنان در حوزه‌های مختلف رشد، نگاهی تحولی به پدران و مادران دغدغه‌مند ارائه می‌دهد تا همچون سلامت جسم، به مراقبت از سلامت روح فرزند خویش نیز بپردازند‌ و مفاهیم اخلاقی نظیر همدردی، مهربانی، بردباری، خویشتن‌داری، احترام، وجدان و انصاف و... را در نسل آینده نهادینه سازند.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((کودکان از همه بیشتر به قدرت اخلاقی نیاز دارند تا خود را حفظ کنند. اما در این روزهای پردردسر، اگر والدین می‌خواهند به فرزندانشان کمک کنند تا نه تنها اخلاقی فکر کنند، بلکه اخلاقی هم عمل کنند، به بیش از اینها نیاز دارند. تا زمانی که کودکان ندانند چگونه درست عمل کنند، رشد اخلاقی‌شان ناقص خواهد بود. ))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

رانتارو
۳۰ مهر ۱۴۰۰
این کتاب بجز والدین برای معلمان هم عالیه

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده