کلیدهای پرورش هوش اجتماعی در کودکان و نوجوانان
۱
۱
نام اثر :

کلیدهای پرورش هوش اجتماعی در کودکان و نوجوانان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
-
وزن :
۲۸۴ گرم
تعداد صفحه :
۲۶۱ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷۹,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۷۱,۱۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

اثر مقابل توسط کتی کوهن نوشته شده و موضوع مهم ارتباطات اجتماعی فرزندان را در نظر دارد.

چرا که اغلب کودکان فرصت بسیار کمی برای یادگیری مهارت‌های اجتماعی دارند.

شاید فکر می کنید اگر بچه ها در مدرسه، محله، خانه و... در شرایط دشوار اجتماعی قرارگیرند و صرفاً با تماشای رفتار دیگران، می‌توانند چگونگی کنار آمدن با موضوعاتی مانند همکاری، همدلی، حل تعارض، مدیریت عواطف و مهارت‌های ارتباطی را بیاموزند.

اما وقتی دستتان به این اثر با ترجمه اشرف راضی برسد، خواهید دانست که اینطور نیست و پیش از ورود به هر اجتماع آمادگی‌های ضروری برای سلامت روان کودک در نظر گرفته شده‌است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((یک کودک دارای هوش اجتماعی بالا، کودکی است که از مهارت‌های لازم برای برقراری پیوند دوستی و حفظ آن برخوردار است. این قبیل کودکان به‌آسانی با دیگران کنار می‌آیند، عزت‌نفس بالایی دارند، فعّالانه به صحبت‌های دیگران گوش می‌دهند و تعارضات خود را با ابزارهای مسالمت‌آمیزی حل می‌کنند. کودک دارای هوش اجتماعی بالا به‌طور غریزی آنچه را دیگران از او انتظار دارند، می‌فهمد و بدون تلاش زیاد قادر است یک وضعیت اجتماعی را سبک‌وسنگین کند. ))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیکتاتور دموکرات
۳۰ مهر ۱۴۰۰
اینکه بچه ها را با شرایط مختلف بپذیریم و برای ورود به جامعه آمادشون کنیم عالیه

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده