کلیدهای برخورد با ترس در نوجوانان
۰
۰
نام اثر :

کلیدهای برخورد با ترس در نوجوانان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
-
وزن :
۲۱۲ گرم
تعداد صفحه :
۱۷۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۸۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۷۶,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

ترس‌های انسان در هر مرحله از زندگی، شکلی متفاوت به خود می‌گیرد و وابسته به زمان و مکان متغیر هستند اما همیشه وجود دارند، از همین جهت در کتاب پیش‌رو لیلا لفظی به سراغ ترجمه‌ی دقیق و روان آثار هانس مورشیتسکی رفته است تا به عنوان پرورش دهندگان نسل‌ آینده، از ترس‌های آنان در دو مقطع کودکی و نوجوانی آگاه شویم و با برخورد صحیح از شدت گرفتن آنها جلوگیری کنیم.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((علائم جسمانی، افکار خاص، احساسات و روشهای رفتاری در ایجاد و تداوم ترسهای گوناگون نقش تعیین کننده ای دارند. با این وجود، هر یک از این عوامل شکلهای گوناگونی را برای افراد مختلف تثبیت می کنند. خیلی از مردم فقط علائم جسمانی ترس را احساس می کنند، بدون اینکه تفکرات ترس آور را بشناسند.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده